2733
2739
عنوان

لاغـری

1424 بازدید | 42 پست

سلام خانما خوبین ببخشید اگه امکانش هست یکم وقتتونو به من بدید ممنون میشم 

خب من قبل از بارداری ۶۵ کیلو بودم 

در حین بارداری شدم ۷۰ 

تا اخرش شدم ۸۰ 

بچه به دنیا که اومد شدم ۷۵ 

سه روز اول سزارینم به شدت تب و لرز داشتم انگار داشتم میمردم میگفتن ک طبعم عوض شده بچه بعدیم دختره 

خب این به کنار 

الان بچم یسال و نیمشه از اول زایمونم تا الان کلا عصبی و زود رنج و اینا بودم دلم تنهای و اتاق تاریک و سکوت میخاست بعضی وقتام خود ب خود گریم میگرفت تصمیم گرفتم برم مشاور 

بعد مشاور فرستادم پیش دکتر اعصاب روان 

ی داروای داد بهم 

تو یک ماه شدم ۸۰ کیلو شدم و پهلو عجیییییب زیاد شده 

اصلا نمیتونم راه برم بشبنم کارای خونمو انجام بدم عصبی شدم خیلی 

موندم قرص لاعری الفا بگیرم یا مروارید میدونم شیشه دارن درجریانش هستم خب فقط یه دوره میخورم بعدش ک خاستم اسباب کشی کنم میرم ی جایی ک نزدیک باشگاه باشه پسرمو بدم مامانم ژل چربی سوز اینا بخرم برم باشگاه 

خب اینم به کنار رژیمم نمیتونم بگیرم همش مرغ و ماهی و گوشت تو این گرونی والا الان یسال گوشت و ماهی نخوردیم نمیتونم برم دکتر تغذیه ورزشم نمیتونم برم چپن بچم کوچولوعه 

یا اینکه برم پیش دکترم بگم ک دارو ها خیلی چاقم کردن ممکنه ی دارویی بده ک بشدت لاغرم کنه ؟؟؟

بخدا اینقد عصبی شدم ک نگم براتون

منم میخوام قرص ناف لاغری بخرم نمیدونم تا حالا کسی استفاده کرده اینجا یا نه جواب گرفته یا نه 

من حتی اسمشو نشنیدم کسی استفاده کرده از خودتون کجا شنیدین اسمشو 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خواهر من داره الفا اسلیم میخوره قبلا هم گلوریا میخورد خودمم ی مدت خوردم 

میگن شیشه داره ولی نداشت خداروشکر 

شما اگ نمیخوای میتونی از داروخانه قرص هزال یا اسلیم مکس بگیری 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738

نخوری ها کبدت و داغون میکنه😐😐

شیشه دارم میدونم چیه میدونی چه عوارض وحشتناکی داره برات

بچه کوچیک داری توی خونه ورزش کن  برقص نایلون ببند دور کمرت 

زنجیبیل و ابلیمو عسل هر صبح بخور نتیجه میگیری 

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد 🥲خدایا شکرت 

اصلا اصلا سمت داروهای لاغری نرو.تو یک دوره مصرف میکنی ولی به عوارض و اعتیادشم فک کن.میخوای لاغر بشی اب زیاد بخور در روز. اگه میتونی وعده های غذاییتو کم کن جای3بار..5بار یا 6 بار بخور ولی مقدار کم.قبل غذا هم یه لیوان اب یا یکم سالاد بخود بدون سس یا کم سس...اینحوری مراعات کن دیگه نیازی به قرص نیس

سلام🤗🤗🤗منم ۸۵ کیلوام.ونمیتونم باشگاه برم چون خیاطم‌ووقتشوندارم.چون خسته میشم‌رژیم‌برام‌سخته‌....اگه قرصی که عوارضش کم باشه سراغ دارید به منم‌معرفی کنیدمهم نیست که اثرش کم باشه فقط عوارضش کم باشه.....لطفا

2706