2733
2739
عنوان

یه سوال...

145 بازدید | 20 پست

اگه نی نی سایت بخاطر حرف مستهجن منو تعلیق کنه دیگه تایپکهای قبلیمم حذف میشن؟

من تازه وارد بودم نمیدونستم نباید چیزای خصوصی رو بگم چون قابل حذف شدن نیستن الانم که پشیمونم هر دری رو زدم نتیجه نگرفتم میگم بیام یه حرف مستهجن بزنم تا حساب کاربریم کلا پاک شه

تعلیقم بشی تاپیکات هستن

یادگاری از تو فقط سه خط روضه باقی مانده است.!:( بازوی‌حرز‌بستہ‌،انگشترشڪستہ‌، پیراهن‌پاره.!:(💔#آرمان‌علی‌وردی غریب گیر آوردنت داداش آرمان🥺 ، داداش آرمان دهه هشتادی بود و منم دهه هشتادی اما من کجا و اون کجا💔 ،  اللهم ارزقنا شهادت💔🥲اگه امضامو میبینی میشه یه صلوات برام بفرستی؟:) درخواست دوستی قبول نمیکنم❌ 

تعلیق بشی تایپک و کامنت هایی که گذاشتید باقی میمونه دیگه بی فایده اس 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وای چیکار کنم😭راز شوهرمو تو یکی از تایپکها گفتم و اسم شوهرمو مادرش و مادر خودمو

لینک تاپیکو بزار تو تاپیک نی نی یار برات حذف میکنه

یادگاری از تو فقط سه خط روضه باقی مانده است.!:( بازوی‌حرز‌بستہ‌،انگشترشڪستہ‌، پیراهن‌پاره.!:(💔#آرمان‌علی‌وردی غریب گیر آوردنت داداش آرمان🥺 ، داداش آرمان دهه هشتادی بود و منم دهه هشتادی اما من کجا و اون کجا💔 ،  اللهم ارزقنا شهادت💔🥲اگه امضامو میبینی میشه یه صلوات برام بفرستی؟:) درخواست دوستی قبول نمیکنم❌ 
2738
گذاشتم حذف نکردن گفتن نی نی یار هم دیگه نیستش و چیزی پاک نمیکنه

نی نی یار ها جدید شدنا

نمیدونم والا چی بگم ، کاری نمیتونی بکنی

وای چیکار کنم😭راز شوهرمو تو یکی از تایپکها گفتم و اسم شوهرمو مادرش و مادر خودمو

نی نی یار پنج و نی نی یار شب رو زیر کامنتت تگ کن شاید پاک کنن 

منم ازین اشتباها کردم امروز تگ کردم نی نی یارو منتظرم پاک کنه انشاالله

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
🤣🤣🤣هرکار میکنی نزار ببینه باشه

اصلا نمیدونستم چیزی پاک نمیشه شوهرمم هی میگفت تو گوگل چیکار میکنی گفتم جواب تایپک های نی نی سایتو میدم😐اونو هم با نی نی سایت آشنا کردم🤦🏼‍♀️

گذاشتم حذف نکردن گفتن نی نی یار هم دیگه نیستش و چیزی پاک نمیکنه

تایپک زدی یا کامنت گذاشتی؟ نی نی یار حذف تاپیک کامنت رو پاک نمیکنه

اصلا نمیدونستم چیزی پاک نمیشه شوهرمم هی میگفت تو گوگل چیکار میکنی گفتم جواب تایپک های نی نی سایتو می ...

ریدی خواهرم 😂هر تایپکی شرکت کنی پایین کاربریت میزنه کجا ها شرکت کردی

2706