2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من صبحانه فرنی حریره بادوم ناهار پوره سبزیجات شام سوپ میان وعده ام پوره خرما یا موز میدم البته دختر من هشت ماهشه پوره زرده تخم مرغم میدم
خیال کن که غزالم،بیا و ضامن من شو...
2740
دختر من چند روز دیگه وارد 7 ماه میشه. بهش سوپ هویج و برنج یا ماکرونی و سیب زمینی میدم عصاره ی پای مرغم روش میریزم. پوره هویج و کلم بروکلی پوره میوه سیب و گلابی موز و شیر فرنی سرلاکم میدم شیر برنجم دادم
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
منم ناهارا سوپ البته تنوع میدم هرروز یا ابگوشت براش درست میکنم بدنه نخود شام کته هرشب یه چیز توش می ریزم مثه سیب زمینی هویج گوشت ....میان وعده هام معمولا سیب موز رنده شده دیگه....صبحانه بیسکوییت مادر که با خامه یا شیره خرما قاطیش کردم یا حریره و سرلاک و اینا یه روز درمیان زرده تخم مرغ میدم.
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
ایدنام خوشمزه میشه؟من خودم شیربرنج دوس دارم دلم میخاد به بچه م بدم
لطفا اگه شوهر کردین زن نشین،یه من طلا از خودتون اویزوون نکنین،خاله زنک نشین، بذارین کودک درونتون زنده بمونه.
2706