2737
2739

کل قرآن رومنظورته؟

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره  حالا اگه قسمتیشو هم حفظید باز راهنمایی کنین ممنون میشم

سعادت نداشتم همه روحفظ کنم دوجزءونصف 

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚
انشالله  بسلامتی فقط با حفظ آیه و صفحه یادآوری بهتره و مهمتر از حفظ جدید ثبت محفوظات قبلیه شما ...

ممنونم از لطفتون 

روزی چند آیه باید حفظ کنم تا حداکثر دوساله تموم بشه؟

و اینکه شما میدونید روزی چقدر زمان لازم داره؟

کاربری سال1399:)
2740
ممنونم از لطفتون  روزی چند آیه باید حفظ کنم تا حداکثر دوساله تموم بشه؟ و اینکه شما میدونید رو ...

بستگی به استعدادتان داره ولی به خودت فشار نیار که بعد یک مدت خسته شی و کم بیاری اولش شوق داری برنامه ریزی کن آهسته و پیوسته

انشاءالله سعادتمند حفظ قران باشید  چطوری این دو جز رو حفظ کردید

ان شاءالله همچنین شما

کلاس قرآن میرفتم یه دفعه کامل میگذاشتن صوت قرآن روبعدآیه آیه ماهم تکرارمیکردیم چنددفعه 

جلسه بعد که یک هفته مهلت داشتیم حفظ کنیم ازمون میپرسید

ازجزءسی شروع کنید بهتره چون آسون تره

ان شاءالله همچنین شما کلاس قرآن میرفتم یه دفعه کامل میگذاشتن صوت قرآن روبعدآیه آیه ماهم تکرارمیکردی ...

هزینه کلاس ها به چه صورته؟ 

عذرمیخوام زیاد سوال میپرسم ..

کاربری سال1399:)

فکر می‌کنم حافظ قرآن باید چیزی ورای انتقال متن قرآن به محفوظات مغرمون باشه. حافظ قرآن باید حفظ کننده میراث اخلاقی باشه که قرآن پیام آورشه. 

بسیاری از دشمنان و حتی قاتلان اهل بیت هم حافظ قرآن بودند! 

2706