2737
2739

دخترعمم دوماهه ۱۷ سالش شده مطلقست‌ تو عقد رابطه داشتن با پسر خاله خودش  که میشه پسرعمه من ازدواج کرد اول عاشق دخترعمم بود بعد مدتی گفت عاشق یکی دیگه شدم و خیلی به دخترعمم بی توجهی میکرد دیگه با هزار بدبختی جدا شدن مهریه هم نگرفت چون دخترعمم پدرش نمی‌دونست پسره تهدیدش کرد که به خانوادش میگه الان میخواد با یکی ازدواج کنه که ۱۴ سال از خودش بزرگتره پسره هم مطلقست ی پسره ۵ ساله داره که الان پیش مامانشه تا ۷ سالگی دخترعمم میگه دوستام همش بهم توهین میکنن مسخرم میکنن مطلقم‌ همش بد میگن درمورده مطلقه ها میخوام به خاطره حرف اینا هم شده ازدواج کنم پسره هم خیلی پسره خوبیه یکی از اشناهامون معرفی کرده وضعه مالیشم خوبه عمم راضیه ولی مطمعنن پدرش راضی نمیشه هیچ وقت چطور به پدرش بگیم که راضی شه‌؟😐

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍

چون بچه داره نه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دوره آخر زمونه بخدا🤦🏻‍♀️

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

گناه داره با مرد بچه دار  با سن باباش ازدواج کنه اونم توی این سن(فقط هفده سالشه)!!!!!

چه مامان بی فکری داره دختر عمه ت یکبار بدبخت شده دخترش و عیرتشون نشده

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2738

وایی خدایا پدرش چرا میخوایی راضی کنی یعنی شما از پدرش دلسوز تری ؟

پدری که عشق اول هر دختری پدری که چقدر شکسته شده موقع طلاق دخترش . لطفاً دخالت نکنید این آقا هم آش دهن سوزی نیست که میخواد با اختلاف سنی ازدواج کنه بجای اینکه بخواهید موقعیت ازدواج فراهم کنید کاری کنید در زمینه ها دیگه پیشرفت کنه 

کمک نکنین خودشو تو۱۷سالگی بدبخت کنه!با مرد بچه دار و این فاصله سنی احتمال خوشبختیش نزدیک صفره.بگو صبر کنه یکی که شرایطش بهتره بیاد خواستگاری انقدر عجله نکنه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اشتباه میکنه اگ دوباره ازدواج کنه

بش بگو با رفیقاش کات کنه دوباره درس بخونه یا یه حرفه ای ک استعداد داره رو شروع کنه خودشو بکشه بالا بعددا موردای بهتری ام پیدا میشه

هیچوقت با رفیقاتون راجب کسی که دوسش دارید حرف نزنید.
2706