2737
2739
عنوان

حالت تهوع بارداری

278 بازدید | 47 پست

از وقتی فهمیدم حاملم معده درد گرفتم یکی دوهفته طول کشید خوب شد و حالت تهوع داشتم و دارم ولی بالا نمی‌آورد ولی الان ۸ هفتمه دیشب برای بار اول بالا اوردم و از بالا آوردن متنفرم ینی از اوق زدن ام حالمم بد میشع میشه بگین تا کی ادامه داره و چی خوبه بخورم خوب بشم 😭😭

من که هر چی امتحان کردم نشد،کیک پرتقالی الان میتونم بخورم،آروم غذا بخور ،من آبم بالا میارم 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من تا سه هفته ابم بالا میاوردم🥲

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2742
من تا سه هفته ابم بالا میاوردم🥲

امضات چرا؟؟همسرتون دوست نداره بچه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضات چرا؟؟همسرتون دوست نداره بچه؟

دوست داشت بچه اولپسر بشه☹️و چون توی رژیم بدن ساری بود میگقت احتنال دختر زیادی و نه

الانم ایمد داره توانونالی بگن پسره😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2740
دوست داشت بچه اولپسر بشه☹️و چون توی رژیم بدن ساری بود میگقت احتنال دختر زیادی و نه الانم ایمد داره ...

عزیزم هر چی باشه سالم باشه،من میگم کاش دختر بشه برای من 🥲خیلی دوست دارم اولیم هم هست ،دختر باشه دنیا بیاد مطمئنم یه لحظه هم ولش نمیکنه🌹😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم هر چی باشه سالم باشه،من میگم کاش دختر بشه برای من 🥲خیلی دوست دارم اولیم هم هست ،دختر باشه دنی ...

انشالله ی دختر تپل مپل خوشکل نصیبت بشه گلم

من واقعا جنسیت برام مهم نبود ولی خب همسرم چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست داشت بچه اولپسر بشه☹️و چون توی رژیم بدن ساری بود میگقت احتنال دختر زیادی و نه الانم ایمد داره ...

نمیدونم چرا اینجوری میکنن اینا من شوهرم دختر دوس داره مادرشوهرم به زبون میاره هربار ک ما دختر نمیخایم دختر بدبخته دختر اینه اونه منم همش میگم ما دختر میخایم میخنده خیلی رومخمن

برا من ک بگیر نگیر داره یروز خوبم ی روز رو ب موت. مثلا دیروز شاید ده بار گلاب ب روتون با معده خالی بالا اوردم دوتاهم قرص خوردم ولی امروز بدون قرص سرحالم.😕😵‍💫

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
برا من ک بگیر نگیر داره یروز خوبم ی روز رو ب موت. مثلا دیروز شاید ده بار گلاب ب روتون با معده خالی ب ...

من ک کلا بی حالم زیاد نمیتونم کار کنم همش خابیدم دوس دارم یکم جون داشته باشم انرژیم بالا باشه همش شبی مریضام خسته شدم

دکتر قرص دیمن هیدرینات داده میخورم میخابم و نمیتونم همش بخابم اینسری برم دکتر باید بگم دیمیترون بنوی ...

من بارداری وحشتناکی داشتم.. همه میگفتن از ماه سوم به بعد خوب میشی.. ماه چهارم خوب میشی.. پنجم خوب میشی.. اما من خوب نمیشدم هیچ بدترم میشدم. یاد اون روزا میفتم تمام تن و بدنم می لرزه.

من حتی تو اتاق زایمانم بالا آوردم😣

من ک کلا بی حالم زیاد نمیتونم کار کنم همش خابیدم دوس دارم یکم جون داشته باشم انرژیم بالا باشه همش شب ...

منم دقیقا روزایی ک بیحالم اینشکلی ام🥲

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706