2737
2734
عنوان

باز کردن سوراخ گوش قدیمی و بسته شده

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 67 پست
میشه کلا درموردش توضیح بدین .چه قدر طول میکشه خوب بشه و....

چی گفتین ندیدم زودباشین بگین🤣🤣🤣

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
بله عزیزم تعجبم که چرا دکترت برات تجویز نکرده من گوش دخترمو همینجوری ضدعفونی میکردم ذره ای عفونت نک ...

گلی جان من الان این گوشواره که طبی هست در بیارم و با الکل بشورم یا همینجوری با گوشواره بشورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه کلا درموردش توضیح بدین .چه قدر طول میکشه خوب بشه و....

اول باید بری جای معتبر من پیش دکتر کودکان بردم هزینش ۳۵۰ شد سه سال پیش ولی خب خیالم راحت بود کاربلده و دستگاهاشو جلوم ضدعفونی میکنه

از لحظه ای میای خونه پنبه میزنی تو الکل سفید میزنی به گوشات و بعدش پماد تترا میزنی این کارو روزی سه بار تکرار میکنی سر ۱۰ روز گوشواره ها رو در میاری طلا میندازی اصلا نیاز نیست نقره یا بدل بندازی مستقیم طلا بنداز

2731
اول باید بری جای معتبر من پیش دکتر کودکان بردم هزینش ۳۵۰ شد سه سال پیش ولی خب خیالم راحت بود کاربلده ...

من از مطب پرسیدم ۷۰ گفتن .ضد عفونی هم میکردن .مگه چند تا روش برای سوراخ کردن داره ؟

بعد خوب شدنش میتونیم بدل استفاده کنیم دیگه؟

اول باید بری جای معتبر من پیش دکتر کودکان بردم هزینش ۳۵۰ شد سه سال پیش ولی خب خیالم راحت بود کاربلده ...

همون گوشواره ای که با دستگاه تفنگی تو گوش میره؟اون باعث نمیشه بیشتر عفونت کنه؟!

2740
من از مطب پرسیدم ۷۰ گفتن .ضد عفونی هم میکردن .مگه چند تا روش برای سوراخ کردن داره ؟ بعد خوب شدنش می ...

۷۰؟؟ عجیبه واسم 

یک مدله دستگاه تفنگی

بدل کلا حساسیت اوره و سوراخ گوش رو چرکی میکنه مگر اینکه در حد یکساعت تو مهمونی بندازی و زود در بیاری

پاک کردم😁 گفتم منم میخواستم سوراخ کنم از عفونت میترسم.اگه میشه درموردش توضیح بدین که چیکار کنم عفو ...

آهان 😂💔....ببینید باید جای مطمئن سوراخ کنید من رفتم سوراخ کردم گوشواره خودم گرفتم بردم خودش گوشواره داشت برام استفاده کرد بعد بهم گفت از فردا پماد بزن با الکل من بعد از چند روز در آوردم نقره انداختم گوشم بعد اونایی که خودم خریدم قشنگ بودند برای سوراخ دوم استفاده کردم نصف روز نکشید دیدم وااایییی رنگشون سیاه شد گوشم داشت عفونت می‌کرد سریع درآوردم انداختم دور میخوام بگم حواستون باشه گوشواره مخصوص سوراخ کردن خوب باشهایمایی که خوده دکتر استفاده کرد خوب بودن تا چندوقت نقره بود همراه با الکل و پماد استفاده کردمو بعد هم خوب شدن همین 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
بله عزیزم تعجبم که چرا دکترت برات تجویز نکرده من گوش دخترمو همینجوری ضدعفونی میکردم ذره ای عفونت نک ...

نه الان دیگه دکترا نمیگن الکل بزن😅

برای دختر منم تتراسایکلین داد دکترش☹️☹️☹️

من مطمئنم اسی سرسری گرفته وگرنه روزی ۳ بار

سوراخ گوشش رو کامل پماد میزد عفونت نمیکرد .

آخه من که رعایت کردم این گوشواره هم خود دکتر گفت از داروخونه طبی بخر تا دوهفته همینو بنداز چیش ...

عهههه اسی منم یه گوشم سولاخش بسته شده

رو همون سولاخ زده ؟؟؟؟ من میترسم دو تایی بشه سولاخش نرفتم ؟؟؟؟؟؟

2706