2733
2739
عنوان

بوى ادرار و عفونت روى فرش و مبل ….

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 22 پست

اینبار ک گذشت .از این ب بعد ی زیر انداز ک نایلون توشه  بزرگ بدوزید برای اینجورمواقع ک مادربزرگتون میاد زیرش بندازید.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شامپو فرش بکش  درا رو باز بذار هوا عوض شه

باشامپو فرش که بد تر همه جا نجس میشه فقط بوش امکان داره بره😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
منم پدر بزرگم اونحوریه ..تشتچه ریزش پهن کردیم 

براش گذاشته بوديم تشك ولى سرجاش كه نميشينه كه رو همه مبلا نشسته بود هم راحتى ها هم مبلهاى ديگمون…كل زندگيمون بوى افتضاح ميزه

ديروز رفت شهرش

تو اين. سرما همه  پنجرها باز گذاشتيم ولى اصلا از بو كم نميشه اتفاقا باد ميزنه بو بيشتر ميچرخه تو خونه

2731

هر کاری کنی بدتر میشه خیس نکن که بوش بدتر میزنه بالا

بدین بشوره یا خودتون آب بگیرین هم نجسی میره هم بوش

ما زیر مادر بزرگم یه تشک کلفت انداختیم و رو تشک هم زیر انداز بهداشتی خریدیم 

رو مبل هم مامانم پتو تا کرده انداخته 

اینجوری که زندگیتون همه نجس شده 

راهی به جز شستن ندارید فرشا بره قالیشویی مبل ها هم بگید بیان خونه بشورن حتما اینکارو کنید بوی ادرار خیلی زنندست خودتون اذیت میشید

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
براش گذاشته بوديم تشك ولى سرجاش كه نميشينه كه رو همه مبلا نشسته بود هم راحتى ها هم مبلهاى ديگمون…كل ...

بدین بیرون بشورن  بهتره هم نجسیش میره هم خوب چندشه دیگه.  خونه تکونی کنین 

براش گذاشته بوديم تشك ولى سرجاش كه نميشينه كه رو همه مبلا نشسته بود هم راحتى ها هم مبلهاى ديگمون…كل ...

نمیدونم والا بدید بیرون میشورن خشک میکنن میدن نزدیک عیدم هست..دیکه یه سره بدین بیرون ...

خونه مامان بزرگ منم اونجوری بو میده

بعد رفتنت دلت آرام میماند ایا ؟🙂
2740