2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
نه زنشو نمیشناسم که عکسم تو پیجش نیست برم فالوورلشو بگردم

از تو فالورهای خانومش بگرد ببین کدومشون هستند

بلاخره خانمش که ی عکس میذاره تو صفحه اش

مگه اینکه با هم خوب نباشند

جور دیگه ای فکر نکنم بتونی پیداش کنی

تو واردی گلم به اینستا

منم هستم تو اینستا

ولی اینی که میگی یکم سخته

چون یا باید شماره داشته باشی از خانومش

یا یکی از دوستاش و بشناسی یا بگردی یکی یکی پیج ها که فالو کرده و فالوش کردند تا بالاخره پیداش کنی

ببین من از جاریت متنفرمااا ، انقدر عوضیه جنس خرابه

و خیلی خودتو دوست دارم چون خیلی مظلومی 

و حتا تو همه ی پستا راهنماییت کردم پیج زنشو پیدا کنی یا پیج فیک بزنی 

ولی میگم حیف مظلومیتته 

تو با خدا معامله کنی که همچین چیزیو داشتی ولی ابروی یکی که از متنفر بودیو نبردی 

اونم یجا ابروتو میخره 

بعدم من میترسم از کناره های اون عکسی که گرفتی خونت معلوم باشه یا در نهایت جاریت بفهمه تنها کسی که میتونست از صفحه ی گوشیش عکس بگیره تو باشی و همه ی اینا سر تو میشکنه ، تو هم درگیر داستان میشی ، حامله ای فعلا برات خوب نیست ، یا تهش ممکنه عذاب وجدان بگیری 

اینم که جاریت عذابت میدم رک بگم تقصیر خودته انقدرر بیزبونی 

خب دوبار جوابشو بده دمشو بچین 

اگه دوبار جوابشو بدی خودشو جمع کنه دیگه نیازم نیست یه همچین انتقام سختی بگیری و درگیر کنی خودتو

البته اون هر چی سرش بیاد حقه انقدر بدذاته 

من نگران عواقبش برای خودتم 

نمیگم ترسو باشا 

اتفاقا میگم انقدر شجاع باش که رو در رو هر چی گفت جوابشو بدی و دهنشو ببندی.  

ولی اینم نگه دار برای روز مبادا ، اگه جاری عوضیت هیچجوره دمش کوتاه نشد 

ببین من از جاریت متنفرمااا ، انقدر عوضیه جنس خرابه و خیلی خودتو دوست دارم چون خیلی مظلومی  و ...

ننیدو

الهی من قربونت بدم انقدر مهربونو خوش قلبی 

ممنون توهمه پست هام میای خواهرانه راهنماییم میکنی

من خواهر ندارم ولی دوستایی مثل شما برام مثل خواهرین 

ممنونم از راهنماییت قلب من هیچ کاری نکردم واقعیتشو بخوای اون موقع عصبانی یودم دنبال این بودم به زن اون آقا بگم دم جاریمو بچینه ولی الان نمیدونم چی کار کنم برای این آدم بد خودش اینهمه گند کاری داره بعد به من همش خرده میگیره🥺

منم هستم تو اینستا ولی اینی که میگی یکم سخته چون یا باید شماره داشته باشی از خانومش یا یکی از دوس ...

گلم دیگه منصرف شدم از این کارولی خیلی کنجکاوم خانم اون پسرو ببینم چه شکلیه میشه درخواست بدم پیج پسره رو بهت بدم برام پیدا کنی زنشو 

ننیدو الهی من قربونت بدم انقدر مهربونو خوش قلبی  ممنون توهمه پست هام میای خواهرانه راهنماییم ...

عزیزدلممم   

خوش قلب و مهربون که شمایی   

خیلی شخصیت دلنشینی داری عزیزم و واقعا قلباً دوست دارم 

هر وقت هر کاری بود رو من حساب کن قشنگمم  

2706