2733
2734
عنوان

قدم کوتاهه چیکار کنم بلند شم؟

423 بازدید | 68 پست

دخترا من قدم ۱۶۴ سانتی متره اما خودم قد بلند دوست دارم

تحقیقم کردم کلی راجب قد بلند و کوتاه و متوسط که آخر به این نتیجه رسیدم قد بلند بهتره هم از لحاظ ظاهری هم از لحاظ سلامتی هم چیزای دیگه که خیلی زیاده تحقیق کنید میفهمید ( کسایی که مثل خودم کوتاهن جبهه نگیرن لطفا )

از نظر من قد بلند خیلی باکلاس و اروپایی به نظر میرسه اکثرا توی کشورای اروپایی قد بلندن دخترا و پسرا همچنین کشورای پیشرفته ی آسیا و آمریکا هم اکثرا قد بلندن

خلاصه بعد این همه توضیح که خدایی نکرده سو تفاهم براتون پیش نیاد میخواستم بپرسم راهی هست بلند تر بشم؟🥲

خودم قد ۱۷۵ خیلی دوست دارم میدونم یه خورده تفاوت زیاده اما راهی هست؟ میشه ۱۱ سانت قد کشید یعنی؟😭😂 

نه نمیشه ۱۱ سانت فوقش ۳ سانت

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

کاش قد من برای تو بود

اینجا مردا کوتاهن

من ۱۷۰ ام دوست داشتم دقیقا ۱۶۴ باشم

میبینی؟ لباسهایی هستند که راه میروند دروغ می گویند ، عاشق میشوند و می میرند. کمتر لباسی آن بیرون است که درونش انسان وجود داشته باشد به راستی که این دنیا يك رختکن بزرگ است.

۱۶۴ اگ واقعا باشی ک کوتاه نیستی و متوسطی 

منم ۱۶۵هستم و اصن کوتاه نیستم تازه بهمم میگن بلند:/

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    
2706