2733
2734

@نی_نی_یار_پنج    

نی نی یار می‌خوام فوری تعلیق شم❤️

فقط بچه ها میگم تعلیق شم کسی نمیتونه وارد کاربریم سه حتی اگه رمزمو داشته باشه ؟

سلام

می تونه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

طرح تعلیق:

❌️ استارتر نمی تونه تاپیک بزنه. 

❌️ نمی تونه پست بگذاره.

❌️ قسمت تنظیمات پروفایل من  ⬅️ (جنسیت، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، کشور و امضا) را نمیشه تغییر داد.

❌️ عکس پروفایل رو نمی تونه حذف یا عکس جدیدی اضافه کنه.

✅️ تاپیک رو می تونه حذف کنه (منظور تاپیک های بدون پست یا فقط پست های استارتر).

✅️ فقط می تونه مطالب مجله سایت رو لایک کنه. 

✅️ می تونه اعلاناتش رو حذف کنه.

✅️ همه ی اعلانات رو دریافت می کنه می تونه بازشون کنه و بخونه اما نمی تونه جواب بده.

✅️ قسمت تنظیمات کاربری من ⬅️ کلمه عبور را میشه عوض کرد (این مورد را امتحان کردم).

✅️ تاپیک و پست را میشه ذخیره کرد.

🟧 بقیه ی کاربران می تونن تاپیک هاشو ببینن.

🟨 بقیه ی کاربران می تونن تگش کنن.

🟦 شما اصلا نمی فهمین یه کاربر تعلیق شده یا نه.

🟥 شما می تونین به کاربر تعلیق شده درخواست دوستی بدین و کاربر تعلیق شده می تونه درخواست دوستی شما رو قبول یا رد کنه فقط نمی تونه جواب بده.

🟩 پیام های خصوصی طرفین به هم به هم داده باشین دیده میشن حتی بعد از لغو دوستی و تعلیقی (بین خودتون ۲ نفر).

💠💠 شما به کاربر تعلیقی می تونین توی خصوصی پیام جدید بدین اما کاربر تعلیقی پیام شما رو می تونه باز کنه و ببینه اما نمی تونه جواب شما رو بده.

🟪 می تونه پیام های خصوصی رو یک طرفه برای خودش حذف کنه.

❇️ توی تاپیک می تونه آنلاین باشه و چراغش روشن باشه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله به راحتی میتونه

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2728
بله به راحتی میتونه

امضات خشنه هر نَری؟🤣🤣🤣🤣🤣

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
امضات خشنه هر نَری؟🤣🤣🤣🤣🤣

از بس درخواست میدن و پرو هستن چاره نداشتم 

وگرنه خودم و طرز صحبتم خشن نیست

تازع با اینکه این امضا رو گذاشتم باز درخواست میدن و حتی بیشتر از قبل 😂💔😐

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
از بس درخواست میدن و پرو هستن چاره نداشتم  وگرنه خودم و طرز صحبتم خشن نیست تازع با اینکه این ...

نگران نباش تا وقتی ستایش ۹۰ یعنی ستاره اینجاست هیچ کس جرعت درخواست دادن به تو رو نداره🤣

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
2740
سلام اگه رمزمو نداشته باشه چی؟ نمیتونه وارد شه؟

🟠 اگر رمز نداشته باشن نمی تونن وارد کاربری بشن

🟣 اما اسم کاربری تون رو داشته باشن راحت همه ی تاپیک هاتون رو می بینن.

اشکالی نداره بی زحمت لغو کاربری شم❤️

✅️ بالا تگ کردین اعلان رو ببینن می آیند.