2737
2734

سلام من تک فرزندم اما مادر و پدرم قبلا ازدواج کردن و مامانم یه دختر از ازدواج قبلیش داره که ازدواج کرده و پدرم پنج تا بچه، دو تا دختر و سه تا پسر از ازدواج قبلیش داره و اونا هم ازدواج کردن

چند سالی میشه که پدرم فوت کرده و مامانم به شدت تنها شده

مامانم بخاطر ازدواج قبلیش و اتفاق های بدی که توی زندگیش افتاده از جمله اینکه بچه شو توی چهار سالگی ازش به زور گرفتن و از همسر قبلیش جدا شد و...دچار بیماری های روانی متعددی شده در حدی که من توی سن بسیار کمی کارم به راون شناس و روان پزشک و دکتر اعصاب و روان کشید و بارها بخاطرش تا مرگ رفتم و اومدم

وقتی بابام زنده بود جلوی کارای مامانمو تا جایی که میتونست می‌گرفت اما از وقتی مرد من تنها شدم و هیچ کاری از دستم بر نمیاد در حدی که یک سال دچار افسردگی شدید شدم یه سال دچار توهم شدید شدم یه سال تا حد جنون از لحاظ روانی پیش رفتم و اومدم

مامانم رویای ازدواج داره و از ازدواج هاش راضی نبود خواهرمم شوهر و خانواده شوهر به شدت سمی داره و اونم از لحاظ روانی دچار مشکل شده

کل امید مامانم به منه که من ازدواج کنم و بچه دار بشم و رویایی که اون بهش نرسید رو من بهش برسم اول اینو واسه خواهرم میخواست اما وقتی دید خواهرم زندگیش خوب نشد یک سره توی گوشم راجب ازدواج میگه

مامانم یه بار بخاطر اینکه یه آشغال انداختم سطل آشغال توی خیابون در حد مرگ کتکم زد و بعدشم منو برد پیش مشاور و تاکیید داشت من مشکل دارم و خودش سالمه خود مشاور هم بهش گفت خانوم مشکل از شماست دخترتون تقصیری نداره اما اون روی حرفش پا فشاری می‌کرد و آورد منو خونه

نمیزاره هیچ جا برم

به شدت حساسه

کنترل گره

نمیتونم خونه دوستام برم

سر هر دقیقه که دیر کنم نزدیک یک ساعت بازجویی میشم و نمیتونم از هیچکس از دور و وریا کمک بخام چون میترسم آبروی مامانم بره

منم بخاطر این اتفاقا از ازدواج متنفر شدم و تصمیم گرفتم مهاجرت کنم اما چون مامانم تنهاس خیلی دلم براش میسوزه

تنها امیدش منم اگه منم تنهاش بزارم بدتر میشه اون پیره کسی رو نداره خواهرم نمیتونه ازش مراقبت کنه

مجبورم بین امید و آرزو خودم و مامانم یکی رو انتخاب کنم

راه درست چیه؟ نمیتونم فرق بین خوب و بدو تشخیص بدم! بین دوراهی بدی گیر کردم😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برا مهاجرتت برنامه داری یا همینجوری رو هوا حرف میزنی؟ اگر برنامه داری قطعا مهاجرت برات بهتره و حتی برای مادرتم بهتر میشه. اگه شرایط اوکی شد لااقل سه ماه در سال میتونه بیاد پیشت و روحیه ش بهتر میشه. با اون شرایطی که توصیف کردی قطعا پیش مامانت بمونی عاقبتت بهتر از مادرت نمیشه. 

اون داستان آشغال انداختنو نفهمیدم!!!!

2742
برا مهاجرتت برنامه داری یا همینجوری رو هوا حرف میزنی؟ اگر برنامه داری قطعا مهاجرت برات بهتره و حتی ب ...

برنامه دارم اما مامانم به هیچ وجه راضی نیست حتی بارها بهش پیشنهاد کردم باهام بیاد بریم اما میگه امکان نداره من میخوام جایی که به دنیا اومدم باشم جای دیگه بیام دق میکنم راجب اون قسمتشم منظورم این بود که پلاستیک دستم بود رفتم انداختم سطل آشغال اما مامانم گفت چرا انداختی و اینا بعدشم جلوی بقیه کتکم زد که حتی کسایی که دورمون هم بودن خیلی تعجب کردن