2737
2734
عنوان

ایرپاد

49 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من چند روز پیش ایرپاد باسئوس اس یک خریدم ولی اینطوری که شارژ به نظرم خیلی سریع خالی میشه توی بیست دقیقه یا نیم ساعت از صد میرسه شصت بعد همینطوری کمتر میشه یکی از گوش هایش هم کلا مشکل داره دیر شارژ میشه سریع خالی می‌کنه و خاموش میشه این طبیعی واقعا من هر چی به فروشنده میگم میگه همه ایرپاد اینطوری هستند قبلا هم داشتم اصلا اینطوری نبود حالا ازم گرفتند گفتند بررسی میکنند امروز باز می‌خوام برم به نظرتونه اونا درست میگند 

نه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من دو سه تا دارم اینطوری نیست 

یکی که خیلی ارزان خریدمش خیلی خوب شارژ نگه میداره ولی یک گوشیش از اون یکی ضعیفتره

بقیشون هم خیلی خوب هم شارژ نگه میدارن هم صدا را خوب پخش میکنند

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
2731
نه من دو سه تا دارم اینطوری نیست  یکی که خیلی ارزان خریدمش خیلی خوب شارژ نگه میداره ولی یک گوش ...

منم قبلا داشتم حتی یدونه اش فیک بود ولی صد برابر از این بهتر بود اینو دو تومن و پانصد گرفتم امیدوارم گرفتن بررسی کنند پولم پس بدن امروز 

منم قبلا داشتم حتی یدونه اش فیک بود ولی صد برابر از این بهتر بود اینو دو تومن و پانصد گرفتم امیدوارم ...

حتما پس بگیر 

تهش تعمیرش میکنند که برات ایرپاد نمیشه

کاربر خیلی قدیمی هستم ...