2733
2739
عنوان

خواب دیدم

199 بازدید | 17 پست

خیابون بودم یهو کامران تفتی اومد و دستمو گرفت بوسم کرد منم بهش گفتم برو منو تو قدمون به هم نمیاد ولی اون خیلی پیگیر و دنبالم بود نمیدونم چرا چنین خوابی دیدم در واقعیت اصلا سالی یه بار هم تفتی به ذهنم نمیاد و خودم هم متاهلم .فقط اون محبتی که در خواب به من کرد از هیچ کس در واقعیت ندیدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خخخ اره محبتای خواب خیلی عمیقن تا چندساعت همه ی وجودادمو درگیر میکنن ولی متاسفانه فقط توخواب حس میشه تودنیای واقعی این محبت وجودنداره

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
2728

عزیزم منم بعضی وقتا خصوصا باشوهرم قهرباشم یا دلگیر همچین خوابایی میبینم فک کن توخواب یه آدم غریبه چنان بهم توجه وعشق میورزع که وقتی بیدارمیشم پنچرمیشم که کاش اون علاقه حس واقعی بود چون درواقعیت اون توجه محبت رو از شوهرم دریافت نمیکنم

2740
آره شده منم فرزاد فرزینو دیدم که در واقعیت اصلااااا خوشم نمیاد بهش فکرم نمیکنم اومده بود التماس میک ...

من توی واقعیت دنبال چنین محبتی بودم همیشه که در خواب تجربه کردم اما نه از تفتی بلکه از همسرم انتظار دارم

عزیزم منم بعضی وقتا خصوصا باشوهرم قهرباشم یا دلگیر همچین خوابایی میبینم فک کن توخواب یه آدم غریبه چن ...

کاملا درسته منم همینم همیشه و هر لحظه از شوهرم انتظار چنین محبتی دارم که بر آورده نمیشه

من توی واقعیت دنبال چنین محبتی بودم همیشه که در خواب تجربه کردم اما نه از تفتی بلکه از همسرم انتظار ...

دقیقا منم 

بعضی وقتا شده بعد خواب پا شدم گریه کردم که چرا یه ذره محبت نمیکنه مثل خواب همسرم 

یا میگم کاش بیدار نمیشدمو توی خواب میموندم تا ابد 

خودتو دوست داشته باشی بردی  
2706