2777
2789

چندین ساله حسرتش به دلمونه .دوماهی میشه داروهای جدید دارم استفاده میکنم دعا کنید جواب بگیرم .دلم پر از دره اما ناامید نیستم🥹

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی دعای بقیه پشتت باشه بیشتر حاجت میده به همین خاطر رو زدم انشاالله که جواب بگیرم بادعاتون🤲

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 
وقتی دعای بقیه پشتت باشه بیشتر حاجت میده به همین خاطر رو زدم انشاالله که جواب بگیرم بادعاتون🤲

ان شاءالله به زودی خبر خوششو بدی

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹

عزیز دلم 

الهی ک زوده زوووود مامان بشی 

غصه نخور 

میشی 

فقط نگرانی رو بزار کنار بزار بدنت آماده ی بارداری بشه 

امیدوارم زوده زود بیای همینجا بگی مامان شدی🙏🥹

١٠٠تا حمد هدیه کن ب حضرت ام البنین انشالله جواب میگیری

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****            ذکر ایه ٢٩سوره مومنون و شروع کردم واسه خرید خونه انشالله بیام دوباره بزودی تو امضام بنویسم خریدم 

الهی به حق این ماههای عزیز به لطف خدای مهربون دلت شاد شه🤲🤲🤲🤲خیلی سخته میدونم...ماهم این راهها رو رفتیم...فقط و فقط آرامش داشته باش ناامید نباش مطمئن باش تو بهترین زمانی که وقتش هست شما هم مامان میشه...اگه هنوز نشدی یعنی هنوز وقتش نشده، به زمان شناسی خدا اعتماد کن 

انشالله که زود مامان میشی خواهرم 😍😘🤩

برای اینکه پسرم 👶همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی🙏 🍼خدایا ب حق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰
2801