2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بله خیلی راضیم و دکتر خوبی هستن، هم از نظر جراحی هم اخلاقیشون.

سپاس از پاسخ دهیتون عزیزم شما بینی گوشتی بودین ؟ طبیعی انجام دادین یا نیمه فانتزی؟

تصاویر داخل پیجشون خیلی جالب نیست؟

از دکتر میلانی بهترن؟

سپاس از پاسخ دهیتون عزیزم شما بینی گوشتی بودین ؟ طبیعی انجام دادین یا نیمه فانتزی؟ تصاویر داخ ...

من بین طبیعی تا نیمه فانتزی خواستم و بله گوشتی بودم.

والا دکتر میلادی رو نمیشناسم ولی خب قطعا از پزشک‌هایی که دیدم بهتر بودن که انتخابشون کردم. شما گوشتی هستین؟

من بین طبیعی تا نیمه فانتزی خواستم و بله گوشتی بودم. والا دکتر میلادی رو نمیشناسم ولی خب قطعا از پز ...

ممنونم عزیزم من بالاش استخوانی پایینش کمی گوشتی  راستش من یه بار برای مشاوره رفتم پیش دکتر قهاری 

مراجعین چسب داشتن همه

ولی تصاویر داخل پیجشونو دقت کردن عدم تقارن تو سوراخهای بینی داشتن

سپاس از پاسخ دهیتون عزیزم شما بینی گوشتی بودین ؟ طبیعی انجام دادین یا نیمه فانتزی؟ تصاویر داخ ...

الان به گذشته برگردین باز هم ایشونو انتخاب می گنین؟

از همه نظر از بینی تون رضایت دارین؟

زیباتر شدین؟

طبیعی درآوردن ؟

2738
ممنونم عزیزم من بالاش استخوانی پایینش کمی گوشتی  راستش من یه بار برای مشاوره رفتم پیش دکتر قهار ...

عدم تقارن بخاطر تورم تو اکثر بینی ها بعد از عمل پیش میاد حالا کلا اگه عمل کردین بخاطر عدم تقارن استرس نگیرین درست میشه، خداروشکر من اصلا عدم تقارن نداشتم، سوراخ های بینیم الان کاملا یه شکله

الان به گذشته برگردین باز هم ایشونو انتخاب می گنین؟ از همه نظر از بینی تون رضایت دارین؟ زیباتر شدی ...

بله من با اینکه ورم دارم ولی بینیمو دوست دارم. به جز اون، خود دکتر هم خیلی مسئولیت پذیره واسه همین من خیالم راحت بود. شما چه مدلی میخواین عمل کنین؟ باید دکتری رو انتخاب کنید که نمونه کاراش به خواسته‌تون نزدیک تره.