2733
2734
عنوان

دوس پسرم گفت خودمو میکشم

441 بازدید | 38 پست

بچه ها خیلی داغونم حالم واقعا بده 

من با یه پسری به مدت دو سال رل بودم قرار بود نامزد کنیم 

ولی این اواخر هرچی بهش حرف گفتم حرفمو گوش نداد 

گوشیشو بم نمیداد میگف شخصیه بنی تو این دو سال نتونستی بهم اعتماد کنی؟ میگفتم پسورد پیجتو بده پس میگف نه میگفتم باشه پیجت پر از دختره پیجتو پاک کن یا انفالو ریمو کن پیج پیوی بزن میگف نه 

همین چن لحظه پیش مامانم خونه نبود داشتم باهاش صحبت میکردم کلی جیغ و گریه کردم که من دیگه نمیخام باهات باشم چون هیچوقت ب حرفم ارزش ندادی و هیچوقت برات مهم نبوده خواسته ی من چیه 

بعد همین لحظه مامانم رسید از راه 

مامانم میدونست ولی یبار باهاش خرف زده بود گفته بود بیخیال نازنین شو برای همیشه 

مامانم گوشیو گرف و دعوا کردن تو‌ تلفن 

به مامانم گفت به نازنین بگو خودمو‌ میکشم 

بعد ک من گوشیو گرفتم گفت جهنم شین از زندگیم خدافظ دیکه بم زنک نزن 

خیلی میترسم بلایی سرش بیاره 💔 بنظرتون این کارو میکنه؟ بعد قط کردم تلفن بیو اول اسممو ک‌گزاسته بود برداشت 

کاش بلایی سرش نیاره خیلی میترسم😭😭😭😭

اگه انقدر ضعیفه،  چه بهتر که کنه،  یه احمق کمتر♡

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مرزهای سادگی و یه تنه جا به جا کردی آفرین نترس هیچ بلایی سرش نمیاد خونم از دماغش نمیزاره بیاد چه برس ...

به مامانم میگم 

میگم اگه خودشو بکشه چی میگه ب درک بکشه 💔😭

ولی بکشه میمیرم من

اره دقیقا  اگه انقد ترس از دس دادنمو داشت که پیجشو میداد  بنظرت خودشو میکشه؟؟

کشتن که فکر نکنم 

از نظرم اگه دوسش داری بهش پیام بده 

بگو یعنی من دوسال باهات موندم انقد ارزش ندارم چهارتا دخترو انفالو ریمو کنی؟اگه ندارم پس برای همیشه از زندگیت میرم 

اگه هم گفت برو که پس تموم کنی بهتره 

وقتی یه انفالو سختشه برای تو بکنه چه جوری میخوای زندگی کنی باهاش 

کشتن که فکر نکنم  از نظرم اگه دوسش داری بهش پیام بده  بگو یعنی من دوسال باهات موندم انقد ...

اصلا ترس از دست دادنمو نداشت 

هربار ک میگفتم انفالو ریمو میکنی یا برم؟ میگف با خنده باشه خدافظ عشقم ( بنی هیچوقت نمیری ) 

هزار بار بهش گفتم‌گوش نداد 

منم ترجیح دادم ک برم 

2706