2733
2734
عنوان

لباس و محیط کار کمکم میکنید؟؟

203 بازدید | 15 پست

بچه ها من یه دست لباس دارم مرتب و تمیز اما هر روز اونو میپوشم و جائی که کار می‌کنیم حدودا ۲۰تا پرسنل خانم هست و هر روز یه لباس و تیپ جدید میپوشن  من میدونم ارزش انسان به لباسش نیست اما واقعا از نگاهشون به لباسام اذیت میشم همش نگاه میکنن به لباسام مخصوصا آقایون یه حرفی بزنین دلم قرص بشه بتونم تحمل کنم وضع مالی خیلی بده و نمیتونم به خانواده ازشون لباس بخوام و خجالت میکشم و به خاطر همین میرم سر کار و ماه اولیه و خیلی به خاطر سر وضعم که نه نگاه های بقیه به سر و وضعم خجالت میکشم 

کم کم از همین ماه شروع کنید به خرید لباس های جدید لازم نیست یکباره چند دست لباس با هم بخرید ماهی یه دست بخرید و به تعداد روزهای هفته لباس داشته باشید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینکه تمیزه و بو نده خوبه ولی تونستی ی دست لباس دیگه جور کن نصف هفته بااین لباس برو نصف هفته بااون لباس

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2742

مهم مرتب و تمیز بودنه عزیزم 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

خداوند منان به ما‌ خانما دو فرقه تخمدان داده در سمت چپ و راست سمتی چپی وظیفه خطیری داره بسپر به خودش اون کارشو بلده

من تو محیط کارم همه اینجورین ولی اصلا برام مهم نیست پارسال عمم بازنشسته شد سایزمون یکی‌بود لباساش که تمیز بود داد بهم با افتخار میپوشم مهم‌ اینه که ترتمیز و مرتب باشی و البته مهمتر شعوره سخت نگیر کج‌نگاه کردن یه جوری کجتر نگاهشون کن فک کنن گیگیلی چسبیده نوک دماغشون بدون سمت توالت 

منم مثل شمام 

اگه قرار باشه برای محیط کار هر روز ی مدل بپوشم ک باید ۵۰تا کمد لباس داشته باشم 

تازه خیاطم هستم ولی ی دست مانتو شلوار شیک اداری دارم ی روز درمیون میشورم میپوشم 

اصلا هم خجالت نمیکشم 

وزن شروع۸۱🧡۷۸,۸۰۰🧡
2740

من کلا مانتو مناسب ندارم 

اول هفته یدونه میپوشم تا اخر هفته 

تابستان وسط هفته هم میشورم یا عوض  میکنم 

مهم نیست اصلا دیدگاه دیگران در مورد لباسم چیه مهم هدفام هست 

من محرد بودم همش در حال برنامه ریزی و پس انداز بودم وضع مالی خوبی نداشتیم یه مانتو ارزون میخریدم همش میپوشیدیم یه بار با دخترخاله ام رفتیم خرید همه چی گرون بود اون خرید من نخریدم اون درامدش از من کمتر بود چند روز بعدش گفتم مانتو خریدم مسخره ام کرد گفت بالاخره یه چیز ارزون خریدی 

اخرش تونستم خانه بخرم و ماشین بخرم سفر برم از زندگیم لذت ببرم اون هنوز داره لباس گرون میخره و البته خیلی کمتر از قبل شده خریداش

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

والا دوست من یکساله فقط با یه مانتو میاد دانشگاه

هیچکس هم هیچی نگفته

اهمیت نده

همون آراسته باش

اگر تونستی ماهانه یکم پول بزار کنار برو مانتو بخر

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

اینکه همه ازت خوششون بیاد که اعتماد به نفس نیست 

اعتماد به نفس اینه که چه خوششون بیاد چه نیاد، برای تو فرقی نکنه❤ 

و اتفاقا آدمای خیلی پولدار که چند نسل پولدار بودن اکثر وقتا یه لباس تنشونه چون از بچگی بهشون هوش مالی رو یاد دادن

اینکه تو میدونی توی این شرایط چطوری باید پولت رو مدیریت کنی و بخاطر نگاه بقیه خودت رو توی دردسر مالی نمیندازی افتخار داره نه خجالت

مهم نیست ماه اول هست تازه 

بعداً ایشالا یکی دو دست دیگه میخری 

بعد میدونی تو محیط کار یا دانشگاه سعی کن خیلیم لباس عوض نکنی و آرایش خیلی کم بکنی 

آدمی که اینجوریه خیلی با کلاس تره یعنی کسی که می‌دونه چی بپوشه هرجا 

تو مهمونی و عروسی تا دلمون میخواد برسیم به خودمون 

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍
2706