2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@ازسارابپرس     تعلیقش کنین

سلام

مثل خودتون کاربر هستم.

⭐️⭐️⭐️ نی نی یارها کنار اسمشون تیک ✅️ دارن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
اون یهکیو تگ میکنه که تعلیق میکنن  

خب همینکه من نی نی یاروتگ میکنم اونم همین کارومیکنه دیگه .اون میاداینجاکاربراروراهنمایی میکنه نه تعلیق

یادتو، حس قشنگیست که دردل دارم.چه توباشی چه نباشی نگهش میدارم .
@ازسارابپرس     تعلیقش کنین

🟣🔵🟢ساعت کاری نی نی یارها🟣🔵🟢

🌺نی نی یار 3:

شنبه تا چهارشنبه اگر تعطیل نباشه ⬅️ از صبح تا ۵ بعدازظهر

🌹نی نی یار پنج:

روزهای عادی ⬅️ از ساعت ۵ بعدازظهر تا ۱۱ شب

روزهای تعطیل و پنج شنبه ها و جمعه ها ⬅️ از صبح تا ۱۱ شب

🌸نی نی یار شب:

هر شب ⬅️ ساعت ۱۱ شب به بعد

🏵نی نی یار حذف تاپیک ۲:🏵

شنبه و دوشنبه و چهارشنبه

(فقط ۳ روز در هفته) به غیر از ایام تعطیل

⬅️ ساعت

۱۰:۳۰ تا ۱۲ 

و

۱۴ تا ۱۵

🟥🟥🟥 نی نی یار حذف تاپیک2 با تگ شدن جایی نمی آیند.

فقط باید توی تاپیکشون لینک تاپیکتون رو بگذارین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

سلام

نظراتتون رو بعضی وقت ها توی تاپیک ها می دیدم جالب بودن دوست داشتم.

موفق باشین.

🦋🦋🦋

خب همینکه من نی نی یاروتگ میکنم اونم همین کارومیکنه دیگه .اون میاداینجاکاربراروراهنمایی میکنه نه تعل ...

اوم باش

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..

عزیزم اگه از کاربریت خارج نشدی میشه بیای تاپیک جدیدم  راهنماییم کنی درمورد محصولات پوستی

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن