2737
2734

آره دیدم

میخوای اسپویل شه؟

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میگی بهم

ببین طی اون کیمیای روحی که توی فصل یک ناکسو انجام داد

روح خودشو فرستاد بدن مودوک

بعد دیگه جسم ناکسو از بین رفت، روحش باقی موند تو جسم مودوک

بعد درحالت عادی باید روح مودوک از بین میرفت، ولی چون دختر اون خانومه بود و توانایی های خاصی داشت و اینا، روحش از بین نرفته بود هنوز

بعد آخر فصل یک دیده باشی ناکسو میوفته تو اون دره هه، مامان و خواهر مودوک میرن نجاتش میدن

چون مامانه فهمیده این جسم مال دختر خودشه

بعد به اون طبیبه میگه نجاتش بده و اینا

بعد طبیبه میگه اگه بخوام برگردونمش معاوم نیس چی بشه،  یا روح دخترت برمیگرده به بدنش، یا هم اینکه روح ناکسو چیره میشه و کلا جسم دخترت هم شبیه ناکسو میشه

و مامانه قبول میکنه

بعد روح ناکسو چیره میشه، چهره مودوک عوض میشه و اون بدن شبیه بدن ناکسو میشه، اما همچنان توانایی های خاص مودوک رو هم داره

بعد از چند وقت به هوش میاد ولی حافظه شو از دست داده

جانگ اوک هم که همش سر قبر مودوک میره و اینا

نمیدونه زنده‌اس

بعد اینا اتفاقی گذرشون به هم میوفته

هیچکدوم همدیگه رو نمیشناسن

بعد سر یه جریاناتی ازدواج میکنن

و آخر آخرش میفهمه که این همون ناکسوعه که استادشه که قبلش رفته بود جسم مودوک

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

فصل دوش قشنگ بود ولی مضحک تموم شد. 

در جریان اینکه میخواستن از نابودی جهان جلوگیری کنن،  استاد پارک و خدمتکار کیم که با هم ازدواج کرده بودن میمیرن،  ناکسو هم میمیره.. ولی ده دیقه اخر به طرز مضحکی زنده میشن همشون و به خوبی و خوشی تموم میشه