2733
2734

یا سایت یا برنامه ای که هست ولی خوب نیست و اگر بهترش باشه میرید به سمت اون. 

نظراتتون رو بگید لطفا ممنون 

یه برنامه که هرچی تو ذهنمه تایپ کنه خودش صوتی نباشه ها هرچی تو مغزم میگم تایپ بشه بعد ارسال بشه

تنبل خودتونید🤣

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برنامه بیتالک باز دوباره بیاد

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
فعلا دوست دارم اینجارو ترک کنم ، نه اضافه کردن برنامه دیگه😂😂😂

منظورم چنین چیزی نیست حتما. 

مثلا یه جور برنامه انگیزشی شاید 

یا هر چیزی که بنظرتون کاربردی میاد.  لزوما وقت گیر نیست

چیزی که نیاز داشته باشی ولی تا حالا پیداش نکردی مثلا. 

منظورم چنین چیزی نیست حتما.   مثلا یه جور برنامه انگیزشی شاید  یا هر چیزی که بنظ ...

ی جور برنامه ای که برنامه و... گوشی رو تا ساعت مشخصی قفل محدود کنه ، تا نتونی بری سر وقتش تا اینکه مثلا اون زمانی ک تایید کردی حالا ۱ ۲ ۳ ساعت تموم شه

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2740

برنامه ای مشکلاتو واردش کنیم حل کنه

مشکلی مانند (بی پولی )

🤣🤣♥️

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
جالب بود.   شاید روزی چنین چیزی اومد  اصلا بعید نیست

چن روز پیش یه چی گفتن ایلان ماسک نمدونم بنیان گذارشه یا چی 

یه تراشه میزارن تو مغز و میشع با وسایل الکترونیکی ارتباط برقرار کرد مثلا فک کنی تی وی خاموش بشه اونم بشه با فکر تو

داشتم درس میخوندم دقیق نشیندم ولی همچین چیزی بود

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود