2752
2734

بچه ها من و شوهرم ۵ ساله ازدواج کردیم 

اون شغلش ازاده خیلی شرایط مالیش مشخص نیست 

با حقوق منم کار نداره فقط من خودم یه سری قسطا رو به عهده گرفتم 

یه واحد اداری چند سال پیش گرفتیم یه جای خوب و عمری که همه پس انداز و هزینه خونه رو دادیم پاش

ازون موقع مستاجر بودم تو یه خونه ک زیاد جالب نیست و هرکی میاد میگه چه تاریک و دلگیره و چه صبری داری و فلان 

حالا تو مسایل مالی با هم رودروایسی داریم و کلا هیچ وقت نگفتیم به نام کی و این خرفا 

حالا قراره بریم خونه بگیریم 

دیشب اومد گفت میشه خونه رو به نام بچه ها خرید ؟ گفتم اره گفت پس بیا به نام بچه ها بزنیم ، منم گفتم این همه گفتی برات خونه میخرم حالا بزنی به اسم اونا ؟ بعد به شوخی گفت اگر تو مارو از خونه بیرون کنی چی؟ منم گفتم 

بچه مو ک بیرون نمیندازم اگر تو رو بیرون کردمم خیالت راحته زن و بچه ت زیر یه سقفی ان 

سرعموم بنگاه داره اون داره کار رو جور میکنه، امشب زنگ زد برا یه سری مسایل بهم ، بعد خواستم بهش بگم اون یه جوری هلش بده روم نشد 

نمیدونم چطور بگم که رومون بهم باز نشه و لج نکنه 

خواهرم میگه چرا برات مهمه ؟ تو میری توش زندگی میکنی 

ولی من همیشه حس میکنم اینکه کسی چیزی به اسم زنش میکنه بهش احترام میزاره وگرنه مالی برام مهم نیست 

اینکه مسخوام غیر مستقیم بهش بفهمونم دلم چی میخواد بخاطر اینه که بعدش دلخور نباشم 

پیشنهاد شما چیه ؟

بگو.نصف نصف 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سه دنگ سه دنگ

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من رک میگم

ماشین گفتم بزن به نام من زد

رهن خونه هم خودش به نام‌من رهن کرد

خونه نخریدیم که ببینم چیکار میکنه!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

ولی بهتره بگی مادر پدر بچه رو از خونه بیرون نمیکنن هیچوقت

اما کم نیستن بچه هایی که مادر پدرشونو بیخیال میشن

خدایی نکرده یه روز شوهرت نباشه

تو یه سقفی بالاسر خودت داشته باشی

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
اخه اصلا عنوان نمیکنه سا بحثشو پیش نمیکشه  من چجری بگم نظرمو  رودروایسی دارم تو این ق ...

پس شما اون وقت راه زندگیت پیدا میکنی دیگه برای خودت پس انداز میکنی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

کاملن جدی  و رک و علنی، بدون حضور بچه ها با هم صحبت کنید بهتره

2706