2733
2739
عنوان

کی لوازم ارزون میخواد

7 بازدید | 11 پست
کی لوازم ارزون میخواد
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.
سلام دوستای گلم من میخوام مهاجرت کنم مجبورم یه سری وسایل رو بفروسم چون بعضی هاشون خیلی نو هستن و اصلا استفاده نشدن دلم نمیاد به سمساری بدم
ما رسم دوستیمان مثل نان در سفره نیست که گرمش در سفره دل و سرد و بیاتش سهم نمکی! چه گرمای حضورت چه سرمای نبودنت را دوست دارم.
تخت و کمد و تشک کودک که چون پسرم و هنوز از شیر نگرفتم و کنارم میخوابه اصلا استفاده نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخت و تشک و میز ارایش دونفره که استفاده شده اما کاملا سالمه با پاتختی جمعا چهارده کشو بزرگ و جادار
2742
دوستای عزیزم همه اینا غیر از فرش و ویترین از بهترین جنس رنگ قرمز و مشکی امکان دیدن حضوری هم هست تهران سلسبیل هستم از طریق ت ل گ ر ا م هم میتونم واستون عکساشو بفرستم
2738
عکس بزار لطفا
باز باران! باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه خانه ام کو ؟؟؟ خانه ات کو ؟؟؟ آن دل دیوانه ات کو ؟؟؟ روزهای کودکی کو ؟؟؟ فصل خوب سادگی کو ؟؟؟ یادت آید روز باران گردش یک روز دیرین پس چه شد دیگر ؟ کجا رفت خاطرات خوب و رنگین ؟؟؟ در پس آن کوی بن بست در دل تو آرزو هست ؟؟؟ کودک خوشحال دیروز غرق در غم های امروز یاد باران رفته از یاد آرزوها رفته بر باد بــاز بــــاران بــاز بــــاران می خورد بر بام خانه بی ترانه بی بهانه شایدم گم کرده خانه ....
عزیزم نتونستم اینجا عکس بدم اگه خووسنی پیام بده ت ل گ ر ا م عکس بذارم ۰۹۳۶۹۰۴۰۲۵۱