2737
2734
عنوان

سیکن پک

41 بازدید | 6 پست

چجوری میتونم تث حدودا دو ماه سیکی پک داشته باشم

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره
اول املات رو درست کن بعد بیا

مجبور شدم نینی سایت گیر میده 

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشیدتوی یکی ازتاپیکا درموردچشم زخم بودید

گفتید دونفرازفامیلها دانشگاه تهران قبول شدن وفوت شدن؟؟ 

میشه توضیح بدیدچطورشد؟؟ 

چون من معتقدم به چشم زخم

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
ببخشیدتوی یکی ازتاپیکا درموردچشم زخم بودید گفتید دونفرازفامیلها دانشگاه تهران قبول شدن وفوت شدن؟ ...

ببینین دوصلو داشتن با رتبه ۴۰ و ۳ قبول شدن بعد حدود یه هست یکی از فامسل های نزدیکشون سکته کرد و یکی دیگه هم تصادف کرد هردو خیلی مزخرف مردن و همه میگن چشم زحم بود

یکی دیگه هم تازه مدرک پزشکی گرفت میگه حالم بده میخوابه بیدار نمیشه

هیچکودوم بیماری نداشتن