2737
2734
من ماه 8 هستم چند روزه اینطوریم یکی از انگشتام که کامل قفل میشه بقیه هم درد میکنن صبحا که پامیشم شدیده ولی طول روز درد نداره
دخترم سه خرداد اومد تو بغلم. خدایا ممنون که فرشته ها رو زمینی می کنی.
طبیعیه عزیزم
منم از ماه هشت صبحها که بیدار میشم انگشتام درد میکنه بعد خوب میشه
پسر گلم آدرین .... 14 فروردین به سلامت دنیا میاد و مامانش رو غرق شادی میکنه انشاله ............. دیگه چند روزی بیشتر نمونده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا میگی من دارم سکته میکنم مال شما هم جز درد انگشتت قفل هم میشه من بارداری خیلی خوبی نداشتم بازم همه چی به خیر گذشت خدا رو شکر
2731
نه ربطی بهکمبود کلسیم نداره من سرچ کرمبه خاطر ورم در زرد پی هست حالا جالبه که من ورم از بیرون هم ندارم نمیدونم این از کجااومده؟
وای مرسی تینا جون درمان خاصی انجام ندادی؟ مثلا به دکترت نگفتی کاری کنی یا بگه پهلو ارتوپد برو؟
2740
اگر منظورتو درست فهمیده باشم منم داشتم. صبح زود میشد بارداری اولم دو بار شد ولی سر دومی اصلا نشد. میگن از کمبود منیزیم میتونه باشه بهتره فندق بخوری و بادوم. تخمه سیاه هم خوبه... ولی نترس مهم نیست
من موقع بارداری ایطوری بودم الان هم میشم علتشم دکتر بهم گفت کمبود کلیسمه تا زمانی که قرص میخورم خوبه اما قرص رو قطع میکنم دوباره برمیگرده
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم