2733
2739
من ده روز پیش خونه خواهرم بودم اونا از یه ماشینی برنج ایرانی شکسته خریداری کردن حدود یک ماهه ! دختر من سه سالشه اونجا یکم عصر از اون برنج خورد و اومدیم خونه یکم گیج بود بعد به شدت بالا اورد و همه برنجارو پس زد این تهوع و استفراغ یک هفته ادامه داشت و همه اش اشاره میکرد به سمت معده اش و میگفت درد میکنه چیزی هم نمیتونست بخوره و دوباره بالا میاورد علائم دیگه ای هم نداشت حال عمومیش خوب بود نه تب نه اسهال الانم یک هفته اس پسر خواهرم همینجوری شده و ما به برنج شک کردیم خودمون هم همه معده درد داریم البته ما فقط یکبار از اون برنج خوردیم ولی خودشون هفت هشت باری خوردن میگم یعنی ممکنه بخاطر ارسنیک بالاش باشه یا برنجه کهنه بوده و توش قرص برنج گذاشتن و برنج سمی شده!!؟ خودمم وقتی اون برنجو خوردم شکمم داشت میترکید خیلی هم کم خورده بودم الان خیلی میترسیم بلایی سر بچه هامون نیاد!! دختر من که سه چهار روزه خوبه اشتهاشم برگشته ولی با این حال نگرانم متخصص اطفال هم به غذایی که قبل از تهوع خورده بود گیر داد و گفت ویروس نیست
زیاد نوشتم امیدوارم حوصله اتون بکشه بخونید اگه چیزی در این رابطه میدونید کمکم کنید برنجم بردیم دادیم شبکه بهداشت ازمایش کنن جوابش یک هفته دیگه میاد خودمم الان چند روزه تنگی نفس دارم و قلبم درد میکنه
سمیه جان سلام ممکنه بیشتر حالات شما از تلقین بیش از حد باشه اما منم تازگی ها شنیدم از مسمومیت برنج والا نمیدونم ما چی بخوریم همه چیز سمی و سرطانزاس
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مسمومیت می تونه باشه که باکتریایی شده. اما آرسنیک حتی اگر مقدارش زیاد باشه چنین علایمی نداره. قرص برنج هم کشنده است.
الحمدلله علی کل نعمه و أسئل الله من کل خیر و اعوذ بالله من کل شر و استغفرالله من کل ذنب
میترا جان میگم یعنی شاید گاز قرص برنج به خورد برنج رفته باشه نه خودش فعلا هم که نمریدم تو اینترنت زده ممکنه تا دو هفته ادمو بکشه😥 برنجش اسم نداره ایرانیه نوشته پاک شده گیلان
2740
قرص برنج با شستشوی خوب اثرش کاملا از بین میره
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706