2733
2739

؟؟؟

خودم مسخره ترین دلیل برای طلاق و از نوه ی خالم شنیدم...

دلیل طلاقشون خروپف شدید شوهرش بود.میگفت دیگه جونم به لبم رسیده بود و باهم سر این مساله دعوامون میشد دائم😐😐😐

چهره 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دختر دوست مامانم میگفت رابطه کم داریم هفته ای ۴ بار کمه من هر روز میخوام وایشون نمیتونه😆😆😆

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️

یکی از فامیلامون شوهرش حموم نمیرفت طلاق گرفت

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
2740
خروپف خدایی خیلی بده  من خواهرم وقتی سرما میخوره خروپف میکنه شب ها خوابم نمیبره🤣🤣🤣

بله واقعا...همسر خودمم خیلی خروپف میکنه..میترسم کار ماهم به اونجا کشیده بشه😁😁

بله واقعا...همسر خودمم خیلی خروپف میکنه..میترسم کار ماهم به اونجا کشیده بشه😁😁

من خواهرمو نمیتونم طلاق بدم🤣🤣🤣🤣

مردم نان ندارند بخورند ، خب کیک بخورند!                         ارادت خاصی به ماری آنتوانت دارم😌☹