2733
2739

وای دارم میمیرم بدن درد کمر درد دل درد پا درددد 

گلو درد و سرفه و لرز دکترم رفتم ی سرم تقویتی زد و استامینوفن ۵۰۰ و دیفن هیدرامین داده فقط 

۱۲ هفته و ۲ روزمه چیکار کنم 

بچم چیزیش نشه 

دخترمم گرفته از ظهر هیچی نخورده غذا نگران اونم هستم استامینوفن دادم با تب خوابیده با معده خالی 

منم گرفتم،دکترم فقط دیفن هیدرامین داد،دو روز بعد پسرمم گرفت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بفکر اون بچه توی شکمت هم باش و خودتو تقویت کن آبلیمو عسل بخور عناب خیییلی خوبه بخور شلغم بخور ماش بپ ...

شلغم و لیمو شیرین خوردم اینارم فردا میخورم ممنونم عزیزم

تا شنبه دکترم نیست 

خدا خودش رحم کنه

خدا کنه زودتر خوب شم  نگران حال هر دوتا بچه ام خدا خودش رحم کنه  الان حالتون خوبه خداروش ...

ایشالله زود خوب بشی،من خیلی اذیت شدم پسرم یک سال و نیمشه تب بدی کرد با این وضعیتم یه شب تا صبح پاشورش میکردم،برای سرفه خودمم فقط عناب دم میکردم میخوردم الان خداروشکر پسرم خوبه خودم هنوز سرفه  میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️

چجوری گرفتی؟

مایعات زیاد بخور که دستشویی زیاد بری 

نگران نباش بعد سه ماه خطرش کمتره اونم تازه اگه تب کنی 

نزار تب کنی شده دوباره برو زیر سرم ولی تب نکن 

انگار این ویروس خیلی تب نداره ، بقیه موارد هم‌با دارو خوب میشی نگران نباش

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
شلغم و لیمو شیرین خوردم اینارم فردا میخورم ممنونم عزیزم تا شنبه دکترم نیست  خدا خودش رحم کنه

ببین ماش خیلی خوبه من تو بارداری زیاد خوردم هروقت حی کردم ممکنه مريض بشم میخوردم هم گرم هم فولیک اسید داره 

چیزای آبکی بخور سوپ ماهیچه هم خوبه عزیزم ویتامین هاهم یادت نره تا میتونی باید خودتو تقويت کنی 

2738
ایشالله زود خوب بشی،من خیلی اذیت شدم پسرم یک سال و نیمشه تب بدی کرد با این وضعیتم یه شب تا صبح پاشور ...

ممنونم عزیزم دختر من سه سالشه انقد نگرانشم میگم خدایا فقط بچم خوب شه 

خدا حفظش کنه برات

چجوری گرفتی؟ مایعات زیاد بخور که دستشویی زیاد بری  نگران نباش بعد سه ماه خطرش کمتره اونم تازه ...

اصلا بیرون نمی رفتم از خونه متاسفانه همسرم گرفت و چند روز بعد دقیقا تو دوره نقاهتش من گرفتم 

تبم زیاد نیست خداروشکر 

ممنونم عزیزم چشم

ببین ماش خیلی خوبه من تو بارداری زیاد خوردم هروقت حی کردم ممکنه مريض بشم میخوردم هم گرم هم فولیک اسی ...

برای فردا ی سوپ با ماش میپزم پس خیلی کمکم کردی عزیزم ممنونم 

خدا عزیزاتو برات حفظ کنه