2733
2739
عنوان

بچه ها لطفا میشه بیاین

8 بازدید | 30 پست
من طبق ازمایش و بی بی باردارم هفته پیش رفتم دکتر گفت بتات بالاست یا دوقلو حامله هستی یا حاملگی مول.لک بینی داشتم بهم شیاف داد تا این هفته برم برای قلب.با وجود شیاف باز یه کم لک می بینم به نظرتون این لک چیه؟ داره سقط میشه یا طبیعی هست.موندم بخدا.
در اوج مشکلات سکوت کن شاید خداوند حرفی برای گفتن داشته باشد.(خدایا هیچ وقت تنهایم نگذار لحظه ای مرا بحال خودم رها نکن، بخاطر همه چیز شکر )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم طبیعی باردار شدم اصلا موندم این شیاف برای چیه
در اوج مشکلات سکوت کن شاید خداوند حرفی برای گفتن داشته باشد.(خدایا هیچ وقت تنهایم نگذار لحظه ای مرا بحال خودم رها نکن، بخاطر همه چیز شکر )
2731
مامان نانا آخرش چی شد من بتام چهار روز از پری گذشته بود شش هزار بود
2740
شیاف الان نزدیک پنج شب هست میذارم ولی موندم چرا باز یه کم لک دارم.
من سر بچه اولم گفتن بتات پایبنه و خارج از رحمه الان میگن بالاست و مول هست احتمالا نمیدونم چرا همش سر بارداری استرس میدن.
2706