2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازخوردن عسل شروع شد. من قبلا اصلا عسل نمی خوردم یه روزهوس کردم خوردم اینطور شدم. حالا امروز که نخوردم خیلی بهتر بودم و سوزشم خفیف شد. طوری که از 100درصد روزای قبل امروز انگار یک درصد شده بود
برای مشکلات معده،شنیدم که اب سیب زمینی واقعا واقعا معجزه میکنه و دیدم هرکی خورد گفت واقعا برامون معجزه کرد باید چندروز پشت سر هم خورده بشه بیماریهای معده،مخصوصا عفونت و زخم و ورم و ....رو درمان میکنه.... سیب زمینی رو که رنده کنی و اون رنده شده هارو خوب فشار بده آبی ازش میاد و اونو بخور در کنار اینها، سعی کن نوشابه و دلستر نخوری غذای سرخ شده خیلی کمتر بخور چیزای اسیدی و نمک نخوری پفک و چیپس هم مضره امتحان کن و اگه نتیجه گرفتی بگو گلم انشالله برات جواب بده روش اب سیب زمینی بهترین روش درمان معده در آمریکاست و خیلی هم تجربه شده ولی نباید بین روزهاش فاصله بیفته موفق باشی😊
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
2740
اگر بدون دکتر رفتن میخوای امپرازول بخوری ٢٠شو بخور که ضرر نداشته باشه دکتر من بهم داده بود ولی الان هرموقع معدم درد بگیره دیگه دکتر نمیرم از همون میخورم
پاک و منزه است خدایی که چون به خلقتی اراده کند میگويد باش پس همان دم میشود...