2737
2734
عنوان

کلاهبردارب با اسم شرکت طلوع همدان

1472 بازدید | 13 پست

چند شب پیش یه تاپیک زدم که گفتم یه آگهی توی دیوار دیدم که زده شرکت طلوع همدان هستیم برای بسته‌بندی محصولاتمون که حبوبات هستش نیرو می‌گیریم که بسته‌بندی کنن به صورت دورکاری یعنی هر جای کشور باشید ما ۱۵۰ کیلو حبوبات با ترازو منگنه می‌فرستیم فقط شما بسته‌بندی می‌کنید هر ۱۵۰ کیلو حبوبات یک میلیون 

من این آگهی نظرمو جلب کرد و بهشون پیام دادم یه آیدی بهم دادن و گفتن توی تلگرام پیام بدین و من توی تلگرام هم پیام دادم برام توضیح دادن اینا رو 

همه چی خیلی خوب بود تا اینکه گفت به عنوان کارمزد شرکت باید اول کار ۱۰۰ هزار تومان بدید تا من بتونم ثبت نامتون رو ثبت کنم

بعد اومدم اینجا مطرح کردم و چند نفرم توی همین سایت خوندم که گفتن ما دقیقاً با همچین چیزی برخورد داشتیم و کاملاً کلاهبرداری و بعد واریز پول بلاک می‌کنن

منم رفتم بهش گفتم از کجا باید اعتماد کنم بهتون گفتن می‌تونید حضوری تشریف بیارین من ۴ ساله که دارم با این شرکت کار می‌کنم چون می‌دونست راه دور هستم مطمئن بود که نمیرم فقط می‌خواست اعتمادسازی کنه بعد گفتم ((من راهم دوره نمی‌تونم بیام اوکی مشکلی نیست شماره شرکت رو بدین شما خانم جهانیان بودین دیگه درسته؟؟!))

تا همچین پیامی از من دیدن بلافاصله منو بلاک کردن

من بعد که اومدم داخل سایت و دیدم فهمیدم این آگهی‌ها جدیداً باب شده هم توی دیوار هم تو گروه‌های تلگرامی خیلی خیلی زیاده و مردم گول می‌زنن اینجوری با روش جدید کلاهبرداری می‌کنند چون واقعاً همچین شرکتی وجود داره داخل همدان آدرس و سایت اونجا رو میدن و اعتمادسازی می‌کنند 

گفتم بیام اینجا بگم که اگه با همچین آگهی‌هایی برخورد داشتید حتماً گزارش کلاهبرداری بزنید داخل دیوار

من دوستم پول لازم بود شدید 

بعد گف برم کار ادمینی و اینا طرف گفت اول کار ۳۰۰تومن بفرس بعد

۳۰۰تومنو فرستاد طرف بلاکش کرد

میگم پول لازمم ببود اون ۳۰۰هزار

اندازه ۳۰۰مییلیارد ب من برخورد

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوستم پول لازم بود شدید  بعد گف برم کار ادمینی و اینا طرف گفت اول کار ۳۰۰تومن بفرس بعد ۳۰۰ ...

هر کاری که اولش بگن پول واریز کنید ۱۰۰ بدون استثنا کلاهبرداریه

واقعا نمی‌دونم چه جوری این پولا از گلوشون پایین میره

2731
2740

چهار سال پیش از دوستم 130گرفتن گفتن بابت بیمه ترازو 😅همین در مورد بسته بندی بود نمی‌دونم ولی اون کی بود .مبلغ کم میگیره کسی شکایت نکنه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

منم قبلا سرم کلاه رفتم از این شرکتایی بود ک تایپ و... تبلیغ میکردچون مبلغشون کمه میدونن طرف حوصله شکایت نداره برای همین راحت اینکار رو انجام میدن 

جالبه تو همین نی نی سایت دیدم ک داره تبلیغ میکنه منم قشنگ قهواه ایش کردم 

حرم خوری راحت شده براشون 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘