2733
2734
من و همسرم تصمیم قطعی گرفتیم اصلا بچه دار نشیم خیلی دلیلا داریم هم من هم همسرم مثل اینا که بچه تو این مملکت هیچ آینده ای نداره. هر چی میخوای بخری حتی شیر نا سالم و هرمونی.... حوصله نق نق و بهانه و گریه شب بچه رو نداریم. ترجیح میدیم بشینیم با خیال راحت سریالای چند فصلی خوب ببینیم تا اینکه بدوییم دنبال بچه که یه لقمه غذا بخوره... خلاصه خیلی دلیلا که اینا چند نمونه کوچیکشه. حالا پدر بزرگ احمق همسرم پیش خاله همسرم گفته اینا چرا یه دکتر نمیرن بچه دار بشن پیش خودش گفته حتما مشکل دارن و بچه دار نمیشن خانما امیدوارم طرز فکرتون حتی اگه مثل این پیر مرده عوض کنید اگه کسی میگه بچه دوست ندارم با خودتون نگید حتما میخواد و نمیشه. به خدا کسایی مثل من و همسرم هستیم که از بچه متنفریم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با اینکه با بعضی از نظرات موافق نیستم اما تو این ی مورد صد در صد موافقم که همه فکر نکنن اگه کسی بچه دار نمیشه مشکل جسمی داره..شاید خودش نخواد
چقدر دیر میفهمیم که زندگی همین روزهایی ست که منتظر گذشتنش هستیم...
2740
خوشبحالت ک همسرت هم عین خودته و دقیقن درست فکر میکنید و بچه اوردن تو ایران حماقت محضه!!البته واضحن نظر صد در صد شخصی منه
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
چتدساله ازدواج کردی؟ هیچ وقت اینجوری نگو . ایشالا که همیشه سالم باشی اما بچه نعمته ممکنه یه روزی دلت بخواد و دیگه نشه اون روز یاد حرفا و ناشکری های امروزت بیفت. ایشالا که هرگز پشیمون نشی از این حرفات
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اینجا ایرانه..و اکثر مردم هنوز تو همون دید گاه های سنتی هستن.. به خاطر همین خیلی چیزا هنوز قابل هضم نیست برای مردم.. ازش به دل نگیرین.اون دیگه پیره..سنی ازش گذشته.. اهمیت ندین.
ONLY. GOD.
حالا پیره برای خودش یه چی گفته فقط امیدوارم وقتی از شروشور جوونی افتادید ویایسه شدی پشیمون نشی که سودی نداشته باشه
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706