2737
2739
عنوان

عشق و خیانت

1456 بازدید | 75 پست
لطفا یکمی فکر کنید و سریع گارد نگیرید و راه حل درست ارائه بدین. من ازونجایی که خودم ختم این حرفام متوجه ارتباط و عشق دو تا از همکارام شدم که خانوم متارکه کردن و آقا مزدوج هستن. خب مثل همه به دختره گفتم احمق مردا هوس بازن و ... و به پسره گفتم تو اگه خوشتیپ و تحصیل کرده نبودی محال بود نگات کنه...ولی قضیه جدی تر ازین حرفاست. خانوم مهندس که پزشک هستن اصلا خونه نیست خیلی افاده ای مغرور و منفوره.و کلا شخصیت منفی داره و کلا ما همیشه واسمون سوالا چجوری اینو گرفته. خلاصه این دوتا اعلان رسمی کردن همو می خوایم. و خانوم مهندس با اینکه قضیه رو میدونه به روش نمیاره و گفته باید بریم مشاوره. من گفتم تو متاهل بودی غلط کردی ارتباط برقرار کردی..... جوابش این بود. نمی خواستم ولی شد. دست خودم نبود عاشقی دست خود آدم نیست حالا شما جای هر کدوم از این 3ضلع مثلث بودین چکار می کردین؟
آب هست،ولی کم است!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
هیچ کاری اصلا به ما مربوطی نیست ...وقتی تصمیمشونو گرفتن هرچی بگیم فایده ندارد وقتی اون مرد عقل ندارد
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
من جای زن دوم بودم سعی میکردم سهمم از عشق رو بگیرم ولی به زندگی زن اول لطمه نزنم به هیچ عنوان .زن اولش هرچی باشه منفور باشه مغرور باشه صاحب اون زندگی هست کسی حق قضاوت نداره.
2706