2733
2739
عنوان

شاید یه روزی تاپیکمو خوندی ایمان

435 بازدید | 15 پست

این تاپیکو میزنم واسه همسرم، که قراره بشه همسر سابقم. میدونه نی نی سایتم و کاربریمو میدونه.

میدونی چی باعث میشه گاهی گریه کنم؟

تنها چیزی ک هی باعث میشه اشکم در بیاد یادآوری خیانتای پی در پی تو هست.

دیشب سر سفره شام هر لقمه ای ک میذاشتم دهنم آروم و بی سرصدا اشک میریختم..‌

اشکام از دلتنگی نیست، از دوست داشتن نیست..

ایمان چه بلایی سرم آوردی؟ منی ک مث خدا میپرستیدمت چرا دیگ دوست ندارم؟ چرا برای تو گریه نمیکنم؟ چرا دلم برات تنگ نمیشه؟؟

خیانت درد بزرگیه... 💔

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لعنت بهت ایمانِ بی ایمان

گور به گور شی بحق علی

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2740

هعییی.خیانت

آنچه را گنجش توهم میکنی.....زآن توهم گنج را گم میکنی......چقدر توصیف حال منه😢😢😢من عاشق مردی ام همه ی داشته هامو ازم گرفته.پدر.مادر.خانواده😢مردی که هم دردم اونه.هم درمونم.میگن عشق به رسوا شدنش می ارزد.مر د...تو میارزیدی؟میارزی؟تو بغلت که جام میدی غمهای عالم میشه فراموشم☺ولی گذشتمون.یه روز قبلمون.یه ساعت قبلمون همه چی رو میریزه بهم.بقول خودت تو در من یک تیمارستان روانی هزار تخت خوابی احداث کردی.خداقوت مهندس 😏😡

عزیزم  باور کن که اون حتی بهت فکرم نمیکنه شاید الان داره واسه برنامه شب جمعه اش با یک  هرز..برنامه ریزی میکنه یا داره چت میکنه با یک اشغال که کاندوم چی دوست داری پس رو پای خودت وایستا و اصلا بهش فکر نکن سخته میدونم ولی مطمئن باش خدا یک روز یک نفر که لیاقتت رو داره سر راهت میزاره 

امیدوارم خدا به قلبت ارامش بده خیلی سخته من بارها از طرف همسرم چت دیدم ولی کاری نمیشه کرد من کسی پشتم نیست هنوز شوهر من مریض هم هست حتی اجازه در حیاط برم ندارم حتی دیوار اجازه ندارم نصب کنم من بچه دارم باید بسازم ولی خداروشکر کن تو تونستی خودتو نجات بدی آنقدر مغرور باش که همه مردا له له بزنن برات موفق باشی

2706