2737
2734

ازماه چهارم این درد بامنه،به مرور زیادترشد دکتر کلسیم ومنیزیم ومسکن داده بود تاثیری نداشت.الان دیگه دارم میمیرم.نه میتونم راه برم نه بشینم ،بدترازهمه نمیتونم بخوابم پهلو به پهلو شدنی اشکم درمیاد،این یه ماه رو نمیدونم چجوری قراره تحمل کنم،کشاله رانم واژنم هم درد میکنه.

خدایا خودت حفظش کن🙏

بارداری اولته عزیزم؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نه دوم،۱۵سال بافاصله

نمیدونم ربط داره یا نه

من تو بارداری اولم سه سال پیش همه دردایی که شما داشتینو داشتم دکترم میگفت طبیعیه لگنت داره جا باز میکنه

تو این بارداری هیشکدوم این دردارو ندارم ،فقط یه وقتایی  سیاتیکم اذیتم میکنه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2740
میترسم زایمان زودرس کنم،خیلی فشار رو دهانه رحمم هست

ن ب زایمان زود رس ربطی نداره من سر پسرم عذاب کشیدم ولی پسرم سر وقت ب دنیا اومد شکر

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
میترسم زایمان زودرس کنم،خیلی فشار رو دهانه رحمم هست

باز تو کم مونده من استرس زایمان زودرس و دارم

اللهم عجل لولیک الفرج   آقاجون کل زندگیم و مدیون الطاف اهل بیتم خودم و خانوادم و تو دلی و به شما میسپارم  
نمیدونم ربط داره یا نه من تو بارداری اولم سه سال پیش همه دردایی که شما داشتینو داشتم دکترم میگفت طب ...

اینطوری نمیتونم طبیعی زایمان کنم،یه قدمم نتونستم پیاده روی کنم

خدایا خودت حفظش کن🙏

با اجازه اسی 

میشه ی تاپیک دارم گزارش بزنین سوره کوثر میخونم براتون و اینکه زایمان راحتی داشته باشین😘😔😔

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
اینطوری نمیتونم طبیعی زایمان کنم،یه قدمم نتونستم پیاده روی کنم

تاکیدت رو زایمان طبیعیه؟

تو بارداری اولم کیسه آبم تو ۳۷ هفته پاره شد و سزارین اورژانسی شدم

2706