2737
2739

سواله برام...

آخه این عربستان زیاد به ما زخم زده...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

البته برادرم طرفدار عربستانه😣

بقیه‌مون کره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه عربستان چیه 

از عربا خوشم نمیاد 

فقط خوزی ها و عربای ایران خوبن 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

طرفدار که نه ولی من بین کره و عربستان ترجیح میدم عربستان ببره 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
طرفدار که نه ولی من بین کره و عربستان ترجیح میدم عربستان ببره 

نظرت محترم...

جالبه برام...

فکر کن دلار داره می‌شه ۶۰تومن بعد ملت هنوز دغدغه‌شون کشورای دیگه‌ای هستن که روزبه‌روز دارن پیشرفت می‌کنن

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.
2740
نه عربستان چیه  از عربا خوشم نمیاد  فقط خوزی ها و عربای ایران خوبن

نه... من با عربها مشکل ندارم. عربستان زیاد ما رو اذیت کرده ...

واسه همین من طرفدار کره هستم

نتیجه بازی چیشد؟

فعلا یک یک

امیدوارم کره ببره 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
فکر کن دلار داره می‌شه ۶۰تومن بعد ملت هنوز دغدغه‌شون کشورای دیگه‌ای هستن که روزبه‌روز دارن پیشرفت می ...

معنی تیکه‌هات رو نمیفهمم...

دوست نداری نیا تو تاپیک!

همه مثل همدیگه تحت فشاریم...

چند دقیقه‌ای میخواهیم با ورزش فراموش کنیم

شماها چقدر طینتتون خرابه...

حالا مثلا کره چه گلی به سرمون زده 

هیچ گلی... ولی خب زخم هم نزده... لااقل در ظاهر...

2706