2752
2734
عنوان

کم خونی مینور

290 بازدید | 18 پست

سلام دوستان کسی کم خونی مینور داره؟؟چه قرصی میخورید؟

من فولیک اسید میخورم زیاد تاثیر نداره

میخوام قرص ففول یا قرص فروردین بخرم

بعضیا میگن قرص ففول و فروردین چون آهن هم داره برای کم خونی مینور زیاد خوب نیست 

همسرم داره

ثرصی مصرف نمیکنه حوصلشو نداره. اما خب عوارضش همراهشه مث ضعف و گاهی بیحالی و درد همیشگی عضلات 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید بری دکتر باتوجه به نیاز خونت بهت قرص بده..برا من یه قرص،یدو فولیک داده و یه آهن که هفته ای دوتا باید مصرف کرد

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

من 

قرص خاصی برای این مسئله مصرف نمیکنم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
شما مینوری؟؟ فولیک اسید نمیخوری 

آره دوماهه قبل رفتم آز خون دادم..برام یه قرص آهن نوشت که هفته ای دوتا باید بخورم+یه قرص یدوفولیک که ترکیب اسید فولیک و ید هستش

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2706