2733
2734

خودم سه سال پیش امام حسین سزارین شدم راضی بودم ولی الان ۳۷هفته ام قرار بود یکشنبه بیمارستان موسی بن جعفر سز بشم که امروز منشی دکتر زنگ زد حق العمل خانم دکتر و بزن حالا منم قبلا با دکتر صحبت کرده بودم که وضعیتم خوب نیست میشه زیر میزیتو نگیری گفته بود باشه الان زده زیرش 

یه لحظه فکر کردم داری بین اماما نظرسنجی میکنی

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم تو همین چند ماه کارشو از دست داد تا تونست کار خوب پیدا کنه طول کشید بارداری منم یه غافلگیری بود پس اندازامون خرج شد سر هم کاردپیدا کردن و هزینه های بارداری و کلا خیلی خرج داستیم این چند وقت

2731
تو این همه استرس کای خندیدم

همیشه بخندی😂♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2740
ولی خدایی کار دکتر به نظرت زشت نیست یه توافقی کردیم مثلاوگرنه همونجا من یکی دیگه رو انتخاب میکردم

چرا واقعا ضایع بود

شاید یادش رفته شمارو، برو باهاش صحبت کن دوباره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه یادش نرفته بود شماره من و نداشت زنگ زده بودن دوستم که باهم میرفتیم مطب در این حد یادشون بود

اگر خیلی دکتر خوبیه و دیگه مثلش پیدا نمیکنی یجوری پولو جور کن

وگرنه من باشم میرم پیش یکی دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40