2733
2734
عنوان

فشار خانواده برای ازدواج اجباری😓

326 بازدید | 20 پست

من قبلا ب یه خاستگاری ک تفاهم نداشتیم جواب منفی دادم

از همون روز خانوادم با حرفاشون منو تحت فشار قرار میدن

دیگه کسی نیست😐 قبول کن.. پول داره.. 

امروز دیگه واقعا بحث جدی کردیم و مث چی گریم گرفت

دیکه ترسیدم نگران شدم 

درصورتی ک موقعیتم، تحصیلم، شرایطم اصلا اینارو نمیگه

از وقتی از خابگا اومدم خونه بیشتر میگن و فشار میارن

تجربه ای دارین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وقتی حسی نداری نه خودتو بدبخت کن نه اونو عزیزم قبول نکن مهم خودتی 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2731

انشاءالله ک به حق امام حسین به زودی ازدواجی موفقی داشته باشی توکلت بخدا باشه 

حرف ک خانواده منم میزنن ک قبول نکردی بهتر از این نمیاد و فلان ولی خودم میدونم باهاش خوشبخت نمیشدم و قسمتم نبوده توکلم بخداست خودش آدم مناسبش رو میزاره سر راهم به موقعش .

خدایا شکرت🙏
نمیدونم  ولی از کجا فهمیدی تفاهم ندارید ؟ از قیافش خوشت نمیاد؟ دقیقا مشکل چیه ک نمیخاییش؟

شرایطی ک داره بهم نمیخوره

نمیگم ادم بدیه

ولی دوسش ندارم.. جذبش نشدم..

خودمم تو شرایط ازدواج و تعهد نیستم

2706