2737
2734
عنوان

حال دلم خوب نیست

129 بازدید | 5 پست

لعنت به بی کسی

لعنت به خانواده ی بد

لعنت به ازدواج غلط

لعنت به حسرت ها و آرزو های نرسیده

لعنت به انتخاب راه بد

لعنت به دنیا اومدن تو یه کشور داغون

من دارم کار اشتباهی  انجام میدم

ولی چاره ای ندارم

شما وقتی تو فشار مالی هستین، چیکار میکنید که راه غلط و نرید؟ 

چه جوری تاب میارین؟ چه طوری خودتونو آروم میکنید

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
درک می کنم خیلی سخته ولی می گذرونم امیدوارم بزودی حال دلت خوب بشه ومشکلاتت حل شن

ممنونم عزیزم، من قناعت میکنم ولی افسرده میشم

زندگی برام بی رنگ و بی مفهوم میشه

اون موقع ها چیکار میکنی که حال دلت خوب بشه

تفریحاتت چیه با چی حالتو خوب میکنی

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
ممنونم عزیزم، من قناعت میکنم ولی افسرده میشم زندگی برام بی رنگ و بی مفهوم میشه اون موقع ها چیکار م ...

هر وقت که حالم بد میشه قرآن رو باز میکنم

میگم خدا جون، بهم بازخورد بده 

باهام حرف بزن

راه رو نشونم بده 

بسم الله میگم و باز میکنم و اولین آیه رو میخونم 

دقیق میشم 

تحلیلش میکنم 

و همون میشه آب رو آتیش 

بعد قرآن رو میذارم رو قلبم و میگم الا بذکر الله تطمعن القلوب 

من یقین دارم هر وقت ک حالم بد بوده، بخاطر این بوده ک خودم تو مسیر غلط بودم برا همین به خودش برمیگردم و کم کم درست میشه همه چی🌱

برا آرامش قلبتون صلوات فرستادم عزیزم

درست میشه... به خودش توکل کنید

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸