2733
2739

به مشکل خوردم،  من به یکی از همکلاسی هام دو هفته پیش پام دادم و راجع به درس پرسیدم، بعد چون میدونستم این پیاما رو ببینه تو گوشیم چیز میگه ، پاک کردم ولی اسکرین شات هم گرفتم که به بقیه دوستام نشون بدم که بگم مثلا درس اینطوریه، بعد این اسکرین شات ها رو پسره تو گوشیم دید و داد بیداد که تو به من خیانت کردی، تو رفتی با یکی دیگه لاس زدی، حتما سر کلاس میری پیشش میشینی، باهاش کافه هم رفتی؟، با بقیه پسرا هم رفتی کافه؟، بعد اومدم باهاش حرف بزنم، هولم داد گفت برو بابا، دوباره اومدم توضیح بدم داد زد باشه باشه باشه باشه، بعد گفت منم میرم به همکلاسی های دخترم پیام میدم میپرسم امتحان چطور بود، الانم هی پیام میده، مردد هستم، کات کردم ولی نمیدونم، بنظرتون برگردم؟

اولا به حقی گوشیتو چک کرد دوما شکاکه

شکاک؟دختره می‌ره ب یکی دیگه پیام میده باهاش هم صحبت میشه می‌تونست ب رلش بگه چی چیو میگی شکاک؟اتفاقا حق داشته نبایدم ببخشه اینم ی نوع خیانت‌ه تو حتی تو رابطه باشی تو ذهنت ب یکی دیگه فکر کنی اونم خیانته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پیام‌ها رو کامل نشون دادی؟ اگر موضوع فقط و فقط درسی بوده چرا ناراحت شده؟ اگر خودش این کار و میکرد شم ...

اره کامل خوند، فقط در مورد درس بود، من ناراحت نمی‌شدم چون در مورد درس بوده

2740
اره کامل خوند، فقط در مورد درس بود، من ناراحت نمی‌شدم چون در مورد درس بوده

اگر دوسش داری و همه شرایطتون اوکی هست و اولین بار بوده همچین مشکل جدی داشتین بهش یه فرصت بده ولی دست بالا رو شما بگیر که مثلا بهم تهمت زدی و بخشیدمت...دو روز دیگه نیاد بگه خیانت کردی و من بهت یه فرصت دوباره دادم قشنگ حالیش کن که اشتباه کرده

پیام درس بود بخداا، نه عاشقانه 

خب عیبی ندارع اونم عصبانی بوده ولی همیشه قبل از هرکاری بهش بگو از خودت بفهمه بهتر از اینه از کسی یا چیزی تو گوشیت ببینه ناراحت بشه بشین باهاش صحبت کن

2706