2733
2734
عنوان

دهنم سرویس شد بخدا

129 بازدید | 6 پست

پسرم‌۹ ماهشه 

چه یک شب بخوابه چ هشت شب صبحش ساعت شش بیدار باشه 

ایا راهی هست لاقل ی کوووووووچوووولو بخوابه تا هشت ؟ 

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 

وای درکت میکنم،پسرمنم یک سالشه،همیشه تا ساعت۱۰،۱۱میخوابید ولی دو روزه ساعت ۸بیدار میشه،الانم بیدارشده شلوغ کاری میکنه😬

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
وای درکت میکنم،پسرمنم یک سالشه،همیشه تا ساعت۱۰،۱۱میخوابید ولی دو روزه ساعت ۸بیدار میشه،الانم بیدارشد ...

بخدا هوا تاریک بوده پاشده پسر من 

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا هوا تاریک بوده پاشده پسر من 

ای جانم😀😍خدا حفظش کنه

دیگه چاره ای نیست باید تحمل کنیم

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2731

بیا بده من نگهش دارم 😁😍♥

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
کاش ی کمکی داشتم بخدا اینقد سختم نبود 

اره واقعااا بچهـ داری خیلی سختهــ درکت میکنم

خدا بهت قوت بده عزیزم♥

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔