2737
2739
عنوان

برنامه نویسی

42 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من مدتیه html css رو خوندم و javascript هم بلدم در حد متوسط مورد نیاز برای فرانت اند. همرم از یوتیوب یاد گرفتم. مشکلی که دارم اینه که میترسم بخوام کار یا پروژه ای بگیرم. چون میترسم توش چیزی باشه که بلد نباشم مشتری فحشم بده   یا از کار راضی نباشه اول راهمم هست و با اینکه چندتا نمونه کار کوتاه دارم ولی بازم حس میکنم نمیتونم باز. چون نمیدونم پروژه واقعی چجوری انجام میدن تو دنیای واقعی و اون چیزایی که یاد گرفتم نمیدونم اصلا روش صحیح انجام کار هستن یا نه. حضوریم برم جایی والا میترسم یه موقع تو مصاحبه یه چیزی بپرسن ولی بلد نباشم. کلا مثلا میدونم یه چیزی کاربردش چیه چجوری استفاده کنم ولی همونو بگن توضیح بده نمیتونم در صورتی که میدونم تو کار چحوری استفادهه کنم. این کارای کاراموزی دورکاریم که رزومه میدم واسه کاراموزی که حداقل یاد بگیرم هیچ کدوم جواب نمیدن راهنماییتون چیه؟ ببخشین طولانی شد.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوست دارید پروژه تمرینی که نوشتم فرانتشو بدم ، بنویسید

پروژه تمرینی راجب چی هست؟ چون نوشتم اون بالا خودم مبتدیم هنوز اول راهم ولی اگه بتونم انجام میدم. 

2731
سایت راجب موسیقیه.

اها چه خوب. خودم یه مدت بود تو یوتوب داشتم اموزشاشو میدیدم تو برنامم بود یه روز تمرینش کنم.

چجوریه فقط اطلاعات راجب موسیقی هست یا مثل اسپاتیفای قابلیت پخش زنده و دانلود و .. داره؟

با html css js فقط میخواین دیگه؟

2740