2733
2734
عنوان

استخدام اموزش و پرورش

95 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من متاسفانه خانوادم خیلی پیگیرن که من حتما شرکت کنم و تا الان هرچه شرکت کردم قبول نشدم حس میکنم انرژی های منفی اوناست الانم خواهرم پیام داده که فردا دفترچه میاد واقعا اعصابم خورد شد من خودم خبردارم بدم میاد پیگیرمن چیکارکنم میخام بهشون بگم شرکت نمیکنم تا کلا از فکرشون بیرون بیام امتخان کردم هرچه از کاروبارم  خبردارشدن موفق نشدم چی بگم بهشون اگه بگم شرکت میکنم فردار روز کارنامه بیاد میخان بدونن قبول شدم یا نه کلا خیلی میگیرن و به بقیه خواهربرادرا و همه اخبارم میرسه و بعضیاشون واقعا حسادت دارن و باعث میشن گره ب کار ادم بیفته

توکلت به خدا باشه

بی خیالشون شو و خودت انرژیت مثبت باشه و تلاش کن تا به هدفت برسی

مودبانه م میتونی بهشون بگی دوست نداری پیگیرت باشن

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
توکلت به خدا باشه بی خیالشون شو و خودت انرژیت مثبت باشه و تلاش کن تا به هدفت برسی

باور کن هرموقع در جریان کاروبارم قرار گرفتن اون کارم انجام نگرفت الان دیگه نمیخام در جریان ثبت نامم قرار بگیرن میخام کلا بگم شرکت نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم بشین بخون. شرکت کن. قبول میشی. من هم بعد چند بار ازمون بالخره قبول شدم. امسال خیلی نیرو میخوان ...

خداروشکر قبول شدی من شهرستانی که هستمو همیشه انتخاب میکنم باوجود امتیاز بومی خیلی با حدنصاب فاصله دارم مثلا من ۱۵۶ شدم اما حد نصاب ۲۳۹ بود!!! 

یه شهرستان دیگه تو استانمون حد نصابش این بود۵۸.۴۲ یعنی۵۸؟ مگه حدنصاب ۵ رقمی نیس این چرا۴ رقمه 

خداروشکر قبول شدی من شهرستانی که هستمو همیشه انتخاب میکنم باوجود امتیاز بومی خیلی با حدنصاب فاصله دا ...

عزیزم احتمالا این حد نصاب ایثار گری هستش. من کتبیم سیصدو خورده ای بود.  کل ششصدو خورده ای. باید خوب کتاب ها رو بخونی. 

عزیزم احتمالا این حد نصاب ایثار گری هستش. من کتبیم سیصدو خورده ای بود.  کل ششصدو خورده ای. باید ...

بنظرتون کجا رو بزنم بومی هم نیستم راسته میگن تهران بزنی شانس قبولی بیشتره

2740