2733
2734

چند سالگی انجام دادین و چ عملی؟

اگر مشهد بودین با چ دکتری؟

راضی هستین هنوز چشاتون ضعیف نشده؟

من ۱۸ سالمه نمره چشامم ۳ ایناس واقن دلم میخواد عمل کنم هر چه زودتر ولی هی میگن برمیگرده و فلان تو دو راهی موندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک ساله تقریبا انجام داده بله راضیم فقط چشمام گاهی خشک میشه که از اشک مصنوعی استفاده میکنم...۲۷ سالمه نمره چشمم۱/۵ بود

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2731
ب نظرتون منی ک ۱۸ سالمه انجام بدم یا نه ؟چون بعضیا میگن برمیگرده

نمیدونم عزیزم ولی می‌گفت دکترم زیر ۳۰:بهتره ...و اون موقع چند نفر۱۸ ساله با من عمل کردن فک کنم 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه