2737
2734

سلام

راستش من سر کار نمیرم و همسرم جدیدا ماهی یک هفته تقریبا شیفت و شبکاره، حالا بجز ماموریتا و اینا که نیست . تو اون مدت من نمیدونم باید برنامه زندگیمو بر مبنای حضورش تغییر بدم یا نه 

چون تو اون یه هفته شب نیست روز که میاد من بیدارم اون کامل میخوابه یعنی عملا همدیگرو نمیبینیم. ممنون میشم اگر تجریه ای دارید راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همسرم شب کاری داره، بیشتر از 5 ساله. من چون شب نمیتونستم تنها بمونم خونه میرفتم خونه مامانم و بعدم بچه دار شدم، خلاصه سرتو درد نیارم از من میشنوی روال زندگی خودتو تغییر نده و همونجوری ک قبلا زندگی میکردی زندگی کن. من داغون شدم بخدا از بس خونه مادرم رفت و آمد کردم و ی مدت افسردگی شدید گرفتم از خونه خودمم بدم میومد، نمیتونستم پامو بذارم. 

2742
من همسرم شب کاری داره، بیشتر از 5 ساله. من چون شب نمیتونستم تنها بمونم خونه میرفتم خونه مامانم و بعد ...

نه من منظورم از تغییر روال زندگی اینه کع منم تنظیم کنم خودمو با خواب بیداری اون

وگرنه ترسو اینا که ندارم 

خونه امنه

آپارتمانه و من میمونم

مثل الان

2740
خب یه روز یه بیشتر نیست، بعد هم نهایتش تا عصر میخوابه، دیگه تا شب با همین که

نه خب تا شب نیست که بعد از ظهر گیج و منگ بیدار میشه بعد ناهاریو دوباره افتادن جلد تلویزیون میشه عصر و یه چی میخوره میره

اون یک هفته اینطور میگذره یا بهتره بگم اینطور میگذشت

خودشم عادت نکرده بود به اون سبک زندگی

حالا خداروشکر کارشو عوض کرد و اوکی شدیم

اما واقعا سخت بود

اول زندگی  و جوونی به هیچ کاری نمیرسیدیم تو اون مدت

2706