2737
2739

من حدود دو یا سه سال پیش دندونم رو عصب کشی کردم.برام از اون بی حسی های آمپولی زد ولی در حین کار بی نهایت درد داشت انگار که اصلا بی حسی نزده بود.منم هی بهش میگفتم درد دارم برام چنتا دوباره بی حسی زد ولی اصلا فایده ای نداشت.وسطای کار بهش گفتم فایده نداره گفت صبر کن الان تموم میشه.ینی قشنگ مردم و زنده شدم انقد درد داست.رفته بودم سیواک‌

من اين مسئله زياد برام پبش بياد

كاري ا  دست دندانپزشك ساختع نيست

بايد بتواشته عصب خونريزي كنه تا دردت كم بشع

من غش كردم باوها

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

منم تجربه ی وحشتناکی دارم که نگم بهتره ،،ولی از دندون پزشکای باتجربه و ماهر  مرد واقعا ممنونم

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
نمیدونم والا خیلی بد بوددد

عزیزم اگر دندان عفونت داشته باشه بی‌حسی خیلی خوب اثر نمی کنه

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              
2706