2737
2739
عنوان

کمر درد بعد رابطهههه کممککک😭

665 بازدید | 25 پست

از بعد زایمانم... بعد رابطه کمردرد می‌گیرم جوری که چند دقیقه اول نمیتونم تکون بخورم . اولین باری که رابطع داشتمم همینطور شدم یعنی یک هفته اول ولی فعد خوب شد دوباره الان شروع شد.

چیکار کنم خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید مهرت ضعیف بوده بهت فشار اومده .برو دکتر خدای نکرده دیسک نباشه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2728
2740
منم ازوقتی پسرم دنیااومده اینطوری شدم ولی نه به این شدت

در چه حده؟ مثلا یکمی درد میگیره؟ 

منم بگیر نگیر داره یعنی وقتا چند ثانیه صبر میکنم بعد بلند میشم چون بد درد میگیرع

شاید مهرت ضعیف بوده بهت فشار اومده .برو دکتر خدای نکرده دیسک نباشه 

از  همین میترسم که دیسک باشه ولی دردش مثل بعد اولین رابطمه اون موقع قطعی دیسک نداشتم . یکم شدید تر

2706