2733
2734
عنوان

مامانا تا حالا بدون بچه سفر رفتین؟

141 بازدید | 13 پست

مامان خانوما بعد از بچه‌دار شدن پیش اومده بدون بچه دونفری زن و شوهری سفر برید؟ بچه‌ها چند ساله بودن؟ بهانه نگرفتن واکنششون چی بود؟ به خودتون خوش گذشت دلتنگی و نگرانی بچه اذیت نمیکرد؟ 

من‌همسر ندارم آره با دخترم همیشه میرم

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
2731
عزیزم‌ منظورم بدون بچه هست،اینکه بچه‌ها رو بذاریم پیش مامان بزرگ و بریم سفر

میدونم من کسیو ندارم بزارم پیشش بردمش با خودم

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️

بستگی به روحیه خودت داره، خواهر من بچه ۲ سالشو گذاشت پیش من یه هفته با همسرش خارج از کشور بودن، الان سالها گذشته اما همیشه میگه خیلی پشیمونم اون کار رو کردم، همش دلتنگ بچه بودم

💚💖
برا من به خونواده باباش خیلی وابستس، من خودم راحتم و میرم. اما با این وجود اگه هر شب پیش خودت می‌خو ...

نه از یک ماه و نیمگی تو اتاق خودشون گذاشتم خیلی وابسته نیستن پیش مادرم باشن کلا منو یادشون میره ،زیاد نگران بچه‌ها نیستم بیشتر نگران خودمونم که طاقت نیاریم 

نه از یک ماه و نیمگی تو اتاق خودشون گذاشتم خیلی وابسته نیستن پیش مادرم باشن کلا منو یادشون میره ،زیا ...

خب اگه بدونی اونا مشکلی ندارن که شمام راحتین.

اونا ریلکس و جاشون هم مطمئن دیگه چه مشکلی هست!

بچه ها هیچی هم از مسافرت نمیفهمن، تنها برید هردو طرف خوشترین