2737
2739
عنوان

رشته طب سنتی

174 بازدید | 28 پست

سلام رشته طب سنتی رشته دانشگاهی داره؟

میشه بدون کنکور رشتشو خوند؟

با جایی بری دوره ببینی یا نه باید درسشو بخونی چطوریه 

ی راهنماییه کامل بکنین،کسی هم هست که تو این راه باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه داره

مامان من خونده مدرک هم گرفته

الان دوره پیشرفته و تشخیص بیماری داره میخونه

یه مدت حضوری قم زیر نظر حکیم خیر اندیش 

یه مدت هم آنلاین تهران میخوند 

evolving=درحال تکامل
2742

تا جایی که من میدونم مدرکش رو به کسایی میدن که تو دانشگاه رشته ی پزشکی خونده باشن ، تو مقاطع بالا تر میتونن مدرک طب سنتی بگیرن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
نه ربطی نداره

مدرک طب سنتی مورد تایید وزارت بهداشت

بیشتر داوطلبان و علاقه مندان به طب سنتی، درباره اعتبار و مدرک طب سنتی دچار ابهام هستند و نمی دانند راه درست یادگیری این دانش کهن چیست؟

لازم است بدانید که برخلاف باور عموم، با شرکت در دوره های طب سنتی و آموزشگاه های خصوصی، امکان طبابت در این رشته وجود ندارد. در واقع اگر در دوره های آموزشگاه های خصوصی شرکت کنید، صرفا اطلاعات درباره این رشته کسب کردید و هیچ مجوزی بابت طبابت نخواهید داشت.

طبق آیین نامه وزارت بهداشت، رشته طب سنتی جزو گرایش های پزشکی در تخصص محسوب می شود. یعنی شما باید در ابتدا 7سال پزشکی بخوانید و بعد از دریافت مدرک دکتر عمومی، برای تخصص رشته طب سنتی را انتخاب کنید.

همانطور که از متن بالا متوجه می شویم، طب سنتی همانند سایر گرایش های پزشکی مانند مغز و اعصاب و … است. پس گول موسسات خصوصی را نخورید. هروقت توانستید با آموزشگاه های خصوصی، جراح مغز و اعصاب شوید، می توانید متخصص طب سنتی هم بشوید!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740
نه ربطی نداره

این متن رو تو یه سایت دیدم

نمیدونم تا چه حد درسته

ولی متخصصایی که من تو تلویزیون دیدم دکتر هم هستن

این متن رو تو یه سایت دیدم نمیدونم تا چه حد درسته ولی متخصصایی که من تو تلویزیون دیدم دکتر هم هستن

چون من زیاد میشناسم مدرک خاصی ندارن ولی خب مطب دارن و طبابت میکنن

مدرک طب سنتی مورد تایید وزارت بهداشت بیشتر داوطلبان و علاقه مندان به طب سنتی، درباره اعتبار و مدرک ...

اصلا دوچیز جدا از همه

طب کلاسیک

طب سنتی

هر دو از صفر شروع و تا تخصص پیش میرن

و هیچ کدوم ادامه اون یکی نیست

evolving=درحال تکامل
این متن رو تو یه سایت دیدم نمیدونم تا چه حد درسته ولی متخصصایی که من تو تلویزیون دیدم دکتر هم هستن

نه قشنگم سایت معتبری نبوده

به هرحال من مامانم تو این رشته تحصیل کرده دیگه، کلاس برای اطلاع عمومی نمیرفته،درس خونده آزمون داده،مدرک معتبر گرفته

evolving=درحال تکامل

[QUOTE=326047714]اصلا دوچیز جدا از همه طب کلاسیک طب سنتی هر دو از صفر شروع و تا تخصص پیش میرن و هیچ کدوم ادامه او ...[/QUOTE

ولی تو دانشگاه علوم پزشکی این جوریه ، در واقع یک تخصصه

حالا این که مدرک موسسات دیگه مدرک هاشون تا چه حد معتبره اطلاعی ندارم

2706